Bilgi

Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yaptı mı?

Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yaptı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yaptı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yaptı mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yaptı mı?

Sedat Peker 8. videosu ne zaman? Sedat Peker akşam 18’de video yayınlayacağını ifade eden kelimeleri sonrası Sedat Peker 8. açıklama ne zaman yapacağı, Sedat Peker 18’de hangi açıklamayı yaptı merak ediliyor!

Bu Kadar Olmaz Denilen Benzin ve Motorin Zammına Tepki Büyüyor! Akaryakıtta Görülmemiş Zam!

Bu Kadar Olmaz Denilen Benzin ve Motorin Zammına Tepki Büyüyor! Akaryakıtta Görülmemiş Zam!

Sedat Peker 18:00’de açıklama yaptı mı?

Tüm Türkiye’nin açıklamalarına kitlendiği Sedat Peker 18:00’de açıklama yaptı mı? Sedat Peker akşam 18’de açıklama yapacağım açıklaması sonrası youtube ve twitter adresinden açıklama gelmedi. Sedat Peker 25 mayıs’ta youtube ve twitter açıklama yapmadı.

Sedat Peker son açıklamasında “Kutlu Adalı cinayetiyle alakalı kardeşim Atilla PEKER birazdan müracaat savcısına gidecek. Bakalım orada ifadesini alacaklar mı? (suç itirafı yapacak)” diyerek 18’de açıklama bu muydu yoksa başka video yada açıklama gelecek mi merak ediliyor.

Sedat Peker 8. videosu ne zaman?

Sedat Peker’in 8. videosu normalde 26 mayıs perşembe yayına girecektı. Lakin Sedat Peker, pazar günü yanıt vereceğim diyerek bu perşembe video gelip gelmeyeceği merak ettirdi. Sedat Peker 8. videosu ise akşam 18:00’de açıklama yapacağım diyerek 8. video gelecek diye bekleniyordu.

Sedat Peker 20 dakika geçmesine rağmen 25 mayıs’ta 18:00’den sonra halen açıklama yapmadı. Bir kesim Youtube canlı yayın yapacak derken Sedat Peker youtube canlı yayın yada yeni bir video halen görünmüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün