Bilgi

Sedat Peker 9. Video İzle Özet! Neler Dedi ? Ne Anlattı?

Sedat Peker 9. Video İzle Özet! Neler Dedi ? Ne Anlattı?, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker 9. Video İzle Özet! Neler Dedi ? Ne Anlattı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker 9. Video İzle Özet! Neler Dedi ? Ne Anlattı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker 9. Video İzle Özet! Neler Dedi ? Ne Anlattı?

Sedat Peker 6 Haziran 9. Bölüm videosunu paylaşımı yaptı. Sedat Peker bu videoyu “(9.BÖLÜM) Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz.” diyerek paylaşımı yaptı. 

Sedat Peker bugün ki videosunda “Sülü bugün senin som günün” dedi ve Serdar Ekşi ve Veyis Ateş’i ifşaladı.

Sedat Peker bugün ki 9. Bölümde şunları dile getirdi;

“Bugün hem güleceğiz hem de güldüreceğiz. Hem güleceğiz, hem düşüneceğiz. Geleneğimiz olduğu üzere bugün yine yoklamayla başlamak istiyorum, konuk oyuncularımız var. Akit Medya Grubu, makara yapmayacağım onlarla. Beraber ekmek yedik, sofra kurduk. Ama söylecek kelamlarım var onlara. Yine konuk oyunculardan düşkün Abdülkadir’i bugün kısa dakikalarda aramıza alacağız. Süslü Sülü, aslan Sülü, kaplan Sülü senin ahiretlik olduk. Bugün en büyük işim seninle. Pamukören bugün en büyük işim seninle

Çakma solcular, çakma gazeteciler, çakma yorumcular, televizyona çıkan dümenciler orda mısınız, paketi nasıl indiriyorsunuz onu anlatacağım. Sahtekarsınız lan siz. Ulan adam değilsiniz, büyük sahtekarsınız. Çakma yorumcular, analistler. Doğu Dayı, Doğu Amca eyvallah, tamam.

Bu Süleyman yine çok saygısızlık yaptığı için müsaade ederseniz onun tek ayak cezasını bitirmeyeceğim. Arkadaşlarımız bana hep, Neden 40 yaş altındaki insanlara sesleniyorsun? Bizim işimiz bitmedi, biz de genciz, biz de bu ülke için iyi şeyler düşünüp yapmak istiyoruz diyor. Siz misafirsiniz, ben de misafirim. Ama vallahi tüm anlattıklarım 40 yaş altı için.

“Televole denen zehir”

Biz televole denen bir zehri içmiş insanlarız. Ömrümüzün 15-20 senesi televole denen şeyle geçti. İnsanlar ona çıkmak için para veriyorlardı. Akıl sağlığı yerinde olan bir insanın bırak dinlemeyi, ben de dinledim, bizden bir şey olmaz. Bizden olsa olsa çöp olur. Vallahi diyorum masanıza oturtmayın, şaka yapmıyorum. Biz yalnızca aklınızı karıştırırız. Biz değil mi o televoleleri her gün olsun diye 4-5 saat TV başında onları izledik.

“Sülü Seni İğnenin Deliğinden Geçireceğim”

Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında?

Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında?

Valla Sülü seni iğnenin deliğinden geçireceğim. Bugün senin son günün. Yüce divanda yargılanacaksın. Delillerin de ben de, seni bitireceğim. Sülü bekle beni.

Ben size ülkede nasıl para çalınıyor, belediyelerdeki rüşvet sistemini anlatacağım. Devlet ihalelerinde de taşeron sistemi.. Anlatınca kafayı yiyeceksiniz böyle profesyonel hırsızlık mı olur diye..”

Ayrıntılar geliyor..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün