Bilgi

Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi!

Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi!, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker Korktu Anlaştı Diyenlere Çok Ağır Yanıt Verdi!

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker çektiği videolarda yaptığı ifşalarla büyük gündem oluşturmuştu. Yeni videolar beklerken Peker bir süre video yayınlamayacağını açıkladı.

Sedat Peker’in videolara ara vermesi tartışma çıkardı. Peker için, “Recep Tayyip Erdoğan’a dokunmuyor, kendisine milyonlar önünde büyük hakaretler eden adama karşı üslubu yumuşattı, korkuttu, anlaşmaya vardılar” gibi yorumlae yapıldı. 

Bunun üzerine Sedat Peker açtı ağzını yumdu gözünü. Peker, yaptığı bilgilendirmede kendisine dair R yaptı gibi yorumlar yapanlara yanıt verdi. 

Hazır olun maskeler çıkıyor! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca maskesiz günler için tarih verdi

Hazır olun maskeler çıkıyor! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca maskesiz günler için tarih verdi

Sedat Peker “Bana geri adım attı diyen kardeşlerim; bizde geri adım olmaz. Hep ileri hep ileri. Lakin siz insan psikolojisinden, toplum sosyolojisinden, sözlü savaş sanatından bir haber olduğunuz için böyle yorumluyorsunuz. Bana güvenin. Tayyip abiyle ölüm bile olsa karşılıklı helalleşeceğiz.

Ayın ondördünden sonra görüşeceğiz. Benim gibi 40 yaşından büyük olanlar üzülmeyin. Sizlerde misafirsiniz. Bu pazar günü çok şenlikli olacak.” dedi.

Sedat Peker bunun bunun yanında videoyu nedne ertelediğine dair ise ” Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.” İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün