Bilgi

Sedat Peker: Suç Örgütünün Ele Başı Ben Değilim Olan Kişi…

Sedat Peker: Suç Örgütünün Ele Başı Ben Değilim Olan Kişi…, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker: Suç Örgütünün Ele Başı Ben Değilim Olan Kişi… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker: Suç Örgütünün Ele Başı Ben Değilim Olan Kişi… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker: Suç Örgütünün Ele Başı Ben Değilim Olan Kişi…

Devletin üst düzeylerini, millet vekillerini ve gazetecilerin hırsızlığını, yalancılıkğını, manipülasyonlarını, kumpasları ve hatta azmettiriciliğini videolarla, belgelerle ifşalayan Sedat Peker’den yeni bomba açıklamalar geldi.

Pazar günleri paylaşımı yaptığı videolarla tüm her şeyi ifşalayarak gündeme oturan Sedat Peker’den yeni açıklamalar geldi.

Gazeteci İsmail Saymaz’ın bir televizyon programında hadiseleri yorumlamasında dair Sedat Peker’den yanıt geldi.  

Sedat Peker Gazeteci İsmail Saymaz’ın yayını sonrası büyük harlerle yazarak şu tweeti attı;

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

“Gazeteci sayın @ismailsaymaz, televizyon röportajında dile getirdiklerinize katılıyorum. Bahsettiğiniz suçlar örgütsel suçlar. Bir tek leye itiraz ediyorum. Ben bu suç örgüt önderi değilim, yalnızca üyesiyim. Bu örgütte ara yönetici bile değilim”

Sedat Peker’in bu tweei sonrası sosyal platform kullanıcıları binlerce tweet atarak “örgüt önderinin kim olduğunu herkes tahmin ediyor. Hadi söyle artık” yorumlarında bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün