Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor?

Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda hangi günler yayınlanıyor?

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Söylemezsem Olmaz yeni sunucusu Deniz Akkaya oldu!

Yaz sezonunda yeni bir yarışma programı daha ekran macerasına başlamaya hazırlanıyor. Fragmanları yayınlanmaya başlanan Şef Akademi yarışması şimdiden ilgi gördü. Peki Şef Akademi formatı ne? Şef Akademi hangi kanalda yayına girecek? Şef Akademi ne zaman başlıyor?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/PqLvGuTuqsE?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Fox TV ekranlarında yaz sezonunda iddialı yapımlar peş peşe açıklanıyor. Özellikle yaz aylarında bir çok yarışmanın sona erecek olması ile gündüz kuşağı boş kalırken Fox TV bu hususta mühim bir hamle yaptı. FOX TV’de yaz aylarında Şef Akademi yarışması yayın yaşamına ekranlara gelecek. Jüri üyeleri ve sunucusu ile dikkat çeken yarışma programının formatı da seyirciler aracılığıyla şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki FOX TV Şef Akademi ne zaman başlıyor? Şef Akademi hangi günler yayına girecek saat kaçta ekranda olacak?

ŞEF AKADEMİ JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Fox TV ekranlarında iddialı Şef adaylarının kabiliyetlerini göstereceği yarışma programı Şef Akademi yayın yaşamına başlamak için geri sayımda. FOX TV’de fragmanları yayına giren programın jüri üyeleri de merak ediliyor. Şef Akademi jüri koltuğunda Türkiye’nin başarılı şefleri içinde bulunan Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu oturacak.

sef-akademi-formati-ne-1

ŞEF AKADEMİ FORMATI NE?

Fox TV ekranlarında ekranlara gelecek olan Şef Akademi yarışmasının formatına göre 15 iddialı Şef adayı hünerlerini sergileyecek. Hem bireysel olarak hem de grup halinde yarışacak olan yarışmacıların yaptığı yemekleri jüri üyeleri değerlendirecek. Büyük ödülü kazanmak için kıyasıya bir rekabet içine girecek olan adaylar içinden her hafta bir yarışmacı elenecek.

ŞEF AKADEMİ SUNUCUSU KİM?

Şef Akademi sunucusu da belirlendi. Yaz aylarının iddialı yarışma programını ünlü sunucu Öykü Serter sunacak. Uzun süreden beri ekranlarda olmayan Öykü Serter iddialı bir programla geri dönüş yapacak.

ŞEF AKADEMİ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Şef Akademi eleme turları ile ekranlara gelecek. 15 kişilik yarışma ekibini belirlemek üzere FOX TV’de ilk hafta 3 akşam art arda yayına girecek olan yarışmada Türkiye’nin en iyi Şef adayları mücadele edecek. Programda 15 kişilik kadro önce üçer kişilik ekipler halinde yarışacak ardından da yarışma bireysele dönecek.

sef-akademi-formati-ne-sef-akademi-hangi-kanalda-hangi-gunler

ŞEF AKADEMİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Öykü serter’in sunuculuğunu üstüne aldığı Türkiye’nin en ünlü şefleri içinde bulunan Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu Şef Akademi yayın tarihi de belirlendi. Şef Akademi 14 Haziran Pazartesi ilk bölümü ile FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak. Aynı hafta pazartesi salı ve çarşamba günleri yayında olacak yarışma programında ilk hafta eleme turları yaşanacak. Şef Akademi 14 Haziran pazartesi saat 20.00’de FOX TV’de…

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker