Fragmanlar

Sefirin Kızı 41.Bölüm Önizleme izle

Sefirin Kızı 41.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Sefirin Kızı bu hafta yayına girecek mı?

Sefirin Kızı 41.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Sefirin Kızı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 22 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Melek’in kendi ayaklarıyla dedesine gelişi Güven’in bunu fırsata çevirmeye çalışmasına neden olur. Konakta ise Melek’in yokluğu büyük bir kriz yaratır. Kızını bulmak için yollara düşen Sancar’ı Mavi de bir an olsun yalnız bırakmayacaktır.

Beklenmedik bir ziyaretçiyle Dudu’nun hayatı cehenneme dönmek üzeredir. Dudu tekrar güvende hissetmek için Yahya’yı sıkıştırmaya başlar. Halise ise öğreneceği bir gerçekle her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Diğer tarafta Melek’ten vazgeçmemeyi başına koyan Güven, gizli planının çarklarını döndürmeye başlamıştır bile. Sonunda bu planlarına Melek’in küçük kalbini de alet ederek bir oyun kurar. Bu oyun hem Melek’in yaşamını hem de Mavi ve Sancar içindeki bütün dengeyi değiştirecektir.

Mavi, Melek hususunda Sancar’a elinden gelen tüm desteği sunarken kendini Melek’in yanı başında bulmaktan da alıkoyamaz. Mavi ve Melek içerisinde gizli bir bağ inşa edilirken Sancar kızına iyi gelebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Müge de ona yardım eli uzatanların arasına katılır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/NPutFH3BrPw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün