Diziler

Sefirin Kızı yayından kaldırıldı! Star TV büyük kaos! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek büyük şok!

Sefirin Kızı yayından kaldırıldı! Star TV büyük kaos! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek büyük şok!, arayışı içine giren okurlarımız için Sefirin Kızı yayından kaldırıldı! Star TV büyük kaos! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek büyük şok! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sefirin Kızı yayından kaldırıldı! Star TV büyük kaos! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek büyük şok! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı yayından kaldırıldı! Star TV büyük kaos! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek büyük şok!

Televizyonda deprem! Star TV ekranların reyting birincisi dizisi yayından kaldırıldı! Star TV ekranlarında yayına giren Sefirin Kızı dizisi apar topar yayından kaldırıldı! Sefirin Kızı dizisi final yaptırmadan bitiyor!

Sefirin Kızı yayından kaldırıldı!

Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün olduğu Sefirin Kızı dizisi yayından kaldırıldı. Sezon sonu final yapması beklenen dizi sabah gelen reytinglerle adeta tarumar olmuştu. Star TV gece yarısı operasyonuyla Seferin Kızı dizisi yayından kaldırdı!

Sefirin Kızı bitti mi final yapmayacak mı?

Star TV Gece yarısı operasyonuyla Sefirin Kızı dizisi bitirdi! Sefirin Kızı dizisi bitimi Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün bildirildi. Pazartesi günleri Star TV ekranlarında Kağıt Ev dizisi yayınlanmıştı! Star TV Yayın akışı değişikliği sonrası Sefirin Kızı salı gününe alındı fakat yine izlenme alamadı!

Sefirin Kızı çekilen bölümleri Salı günü yayınlanıp bitiyor!

Star TV son dakika gelen Kağıt Ev dizisi günü pazartesiye alındı. Kağıt Ev dizisi 19 Nisan pazartesi ekranlara geldi. Star TV Kağıt Ev kararı çok konuşulacak fakat Sefirin Kızı 20 Nisan salı akşamı ekrana geldi! Sefirin Kızı dizisi şuan için çekilen bölümlerle Salı akşamı ekranda yayınlanacak. Lakin yeni bölüm ve final bölümü çekimine izin verilip verilmeyeceği merak ediliyordu! Lakin Sefirin Kızı salı günü de izlenmedi final yapıyor!

Sefirin Kızı dizisi neden bitti?

Star TV bi hayli beğeni alan dizisi Sefirin Kızı, yüksek ücretler sebebiyle bitti. Pazartesi akşamı Uyanış, Yasak Elma, Maraşlı ve Çukur dizisinden fark yiyen Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılarlıoğlu ayrılığıyla bir türlü izlenmemesi sebebiyle final yaptı!

Star TV Kağıt Ev kararı!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu dizinin kadrosunda bulunan Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş, Nejat Uygur, Yaşar Uzel, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ile Bulut Teker paylaşımı yaptığı Kağıt Ev dizisi pazartesi başlıyor!

Kağıt Ev bekleneni veremedi!

Star TV Kağıt Ev dizisini çok bi hayli hızlı başlıyor. İlk bölümüyle 19 Nisan pazartesi gününe koyulan Kağıt Ev dizisi başlamadan yanlış gün tercihi doğru çıktı.Sadakatsiz dizisine andıran ve izlenme almak isteyen Star TV Kağıt Ev dizisi erken yayına aldığı ve yanlış güne koyuldu söyleniyor. Özellikle Uyanış, Çukur, Maraşlı ve Yasak Elma dizi takipçilerinin kanal ve başka dizi izleme ihtimali yer almıyor. Bu nedenle Kağıt Ev uğruna hem Sefirin Kızı bitti hem Kağıt ev dizisi!

Lakin Star TV Kağıt Ev dizisi pazartesi yayına girecek, Sefirin Kızı dizisine şimdiden yazık olsa da akıbeti Kırmızı Kamyon dizisi gibi olmaz diye umuluyor!

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 02:20

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün