Diziler

Seksenler Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Edecek Mi?

Seksenler Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Edecek Mi?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Seksenler Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Edecek Mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Seksenler Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Edecek Mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza 24 Ocak 2012 tarihinde yayın yaşamına başlayan Seksenler dizisinin 2021-2022 sezonunda ekranlarda olup olmayacağından dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından söz edeceğiz.

Seksenler 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

İlk bölümü 24 Ocak 2012 tarihinde başlayan aile dizisi, 27 Mayıs 2017’de final yaparak ekranlara veda etmişti. Lakin nostalji türündeki dizinin geniş seyirci kitlesinin olmasından dolayı tekrar 11 Ekim 2019 tarihinde kaldığı yerden devam etmiştir. Hepimizi geçmişe götüren dizi, seksenli senelerda ki o güzel ilişkileri hafta içi her gün Trt ekranlarında bizlere sağlamaktadır. Usta isimlerin bulunduğu dizinin aldığı reytinglerde kötü değildir. Daha önce biten fakat yoğun istek üzerine tekrar başlayan dizi, yeni 2021-2022 sezonunda da yine Trt ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Seksenler Bitecek Mi?

Seksenler dizisi 2021-2022 Yeni Sezon olacak miUzun senelerdır ekranlarda bulunan diziden bir çok oyuncumuz ayrılmıştı. Lakin bu durumun dizinin reytinglerine pek bir etkisi olmadı. Oldukça kuvvetli oyuncu kadrosuyla ve hepimizi geçmişe götüren hikayesiyle adından çok fazla söz ettiren dizi Trt’nin bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunmaktadır. Haftaiçi hergün Trt de yayına giren dizi güzel bir başarıyla ilerlemektedir ve bundan dolayı dizinin bitmesi gibi bir durum yoktur.

Seksenler Final Mi Yapacak?

Daha önce 2017 senesinde 6. sezonuyla final yapan dizi, yoğun istek üzerine 2019 senesinde tekrar yayın yaşamına başlamıştır. Geniş seyirci kitlesine sahip olan dizinin yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturmaktadır. Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Ceyhun Fersoy gibi başarılı isimlerin bulunduğu dizi şuan güzel bir başarıyla ilerlemektedir. Aldığı reytinglerle yükselişte olan dizi kendini seyircilere sevdirmeyi başarmıştır bundan dolayı bi hayli beğeni alan dizi Seksenler bu sezon final yapmayacaktır.

Seksenler Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

Seksenler 2021-2022 Yeni Sezonda devam edecek miSenaryosunu Murat Aras, Birol Güven, Eray Yasin Işık ve Deniz Gök’ün birlikte kaleme aldığı dizinin yapımcısı ise dizinin senaristlerinden birisi olan Birol Güven’dir. Ekranların vazgeçilmez dizisi Seksenler’in bu kadar sevilmesinde ki nedenlerden biride, aile dizisi olmasıdır. O senelerda yaşanan hadiseleri, içten ilişkileri ekranlara getiren dizi bu kadar geniş seyirci kitlesine sahipken final söz konusu değildir ve bu sene sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren dizi önümüzdeki sezon kaldığı yerden sürecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza her gün Trt ekranlarında seyircilerle buluşan Seksenler dizisinin 2021-2022 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri bize yorum bölümünden iletebilirsiniz. Seksenler Dizisi oyuncu kadrosu konumuza buradan bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu