Biyografi

Semra Yücel Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Semra Yücel kimdir?, Semra Yücel kaç yaşında?, Semra Yücel evi nerede?, Semra Yücel nerelidir? Semra Yücel ev adresi?, Semra Yücel kaç yaşında?, Semra Yücel nerede oturuyor?, Semra Yücel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Semra Yücel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1955 senesinde doğan Semra Yücel şu an için 66 yaşında ve burcundandır. Semra Yücel doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Semra Yücel Kimdir? – Semra Yücel Evi Nerede? – Semra Yücel Nerede Oturuyor?

Semra Yücel Kimdir?, evi nerede?

Semra Yücel, 2004 senesinde oğlu Ata ile birlikte ‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programına katıldı. ‘Kaynana Semra’ olarak ünlendi.

Semra Yücel, 1955 senesinde doğmuştur. Yarı Boşnak, yarı Çerkez bir aileden gelmektedir. Babası havacı astsubay Halim Bey, annesinin adı Sabriye Hanımdır. Süheyla Gürbüzer adında ablası mevcuttur. Semra Yücel, Bayrampaşa’da ikamet etmekte idi şimdi Tekirdağ’da yaşamaktadır.

Semra Yücel, Türkiye İş Bankası Unkapanı şubesinde memur olarak çalıştı, evlendikten sonra işinden ayrıldı.

Semra Yücel, 2004 senesinde oğlu Ata ile birlikte ‘Gelinim Olur musun?’ adlı televizyon programına katıldı. Katıldığı programında ‘Kaynana Semra’ olarak ünlendi. Oğlu Ata, gelin adayı Sinem Umaş ile yakınlaştı ama olmadı.

Semra Yücel, 1977 senesinde 23 yaşında iken kaçarak 19 yaşındaki Hamit Türk ile evlendi. 22 ay imam nikahlı yaşadıktan sonra eşi askerden gelince evlendiler. 1992 senesinde boşandılar. Ata (d.1981), Anıl (d.1992) adında iki oğlu ve Seçil (d. 1979) adında kızı mevcuttur. Oğlu Ata 2005 senesinde vefat etti. Otel odasında ölü bulunan Ata Türk’ün kan misal verilecek olursade yapılan incelemede “aşırı miktarda Extacy adlı uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ilaç maddesine” rastlandı.

Türkiyede 7den 70e herkesin tanıdığı Semra Yücel, yaşamını anlattığı kitabı “Ben Semra” ile 2005 senesinde Türk okurlarının karşısına çıktı.

Semra Yücel, 2016 senesinin Eylül ayında Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan‘ın sunduğu izdivaç programına katıldı, yorumculuk yapacak.

Kitapları :
2005 – Ben Semra

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün