Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sen Çal Kapımı yeni sezonu ile ekranlara gelmeye sürdürmekte. Diziye yeni katılan genç oyuncularla yeni bir heyecan dalgası yaratan Sen Çal Kapımı dizisine son kez Pina rolü ile Doğa Özüm dahil oldu.

Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaşımı yaptığı Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyunclar dahil oldu. Yeni sezonu ile ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi Serkan’in yeğeni Pina kimdir merak konusu oldu. 

Geçen sezonun yaz dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonu ile ekranlara yeniden döndü. Maldivler tatilinde birbirlerine aşklarını itiraf eden Hande Erçel ve Kerem Bursin yeni sezonda yeniden dizi ile ekranlara geldi. 

Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezon Pina kişiliği dahil oldu. Serkan’ın yeğeni olarak şirekette çalışmaya başlayan Pina yani Doğa Özüm kimdir? 

Son olarka Ögretmen dizisinde Rüya kişiliği ile tanınan Doğa Özüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Peki Doga Özüm kimdir? 

1997 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Doğa Özüm, ilk oyunculuk deneyimini Mucize Doktor dizisinde gerçekleştirdi. Daha sonra ise  Fox TV’de yayımlanan Kore uyarlaması İlker Kaleli’nin başrolünde olduğu ”Öğretmen” dizisinde intihar eden Rüya Örnek karakterini oynadı. Dikkaterli üzerine çeken genç oyuncu şimdilerde ise Sen Çal Kapımı dizisinde Pina kişiliğine hayat vermektedir.

DOĞA ÖZÜM YER ALDIĞI YAPIMLAR

Mucize Doktor

Öğretmen

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Haktan, Tuğçe Kandemir ve Resul Dindar konuk oluyor

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Haktan, Tuğçe Kandemir ve Resul Dindar konuk oluyor

Sen Çal Kapımı

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker