Biyografi

Serkan Çayoğlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Serkan Çayoğlu kimdir?, Serkan Çayoğlu kaç yaşında?, Serkan Çayoğlu evi nerede?, Serkan Çayoğlu nerelidir? Serkan Çayoğlu ev adresi?, Serkan Çayoğlu kaç yaşında?, Serkan Çayoğlu nerede oturuyor?, Serkan Çayoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Serkan Çayoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 31.Mayıs.1987 senesinde doğan Serkan Çayoğlu şu an için 34 yaşında ve İkizler burcundandır. Serkan Çayoğlu doğum yeri ise Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Serkan Çayoğlu Kimdir? – Serkan Çayoğlu Evi Nerede? – Serkan Çayoğlu Nerede Oturuyor?

Serkan Çayoğlu Kimdir?, evi nerede?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Kendisine benzemeyen bir ikiz kardeşi mevcuttur. Almanya’da okuduğu üniversitede ekonomi eğitimi aldı. Üniversitede okurken bunun yanında da modellik yaptı.

Oyuncu olmak için İstanbul’a gelen Serkan Çayoğlu, ( 3 M.O.T.A )Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde Ümit Çırak’dan ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri almıştır.

2012 senesinde “Kuzey Güney” dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırarak oyunculuk kariyerine başladı.

2013 senesinde Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynadı.

14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer, Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin tepesi’nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi. Serkan Çayoğlu da bu dizide Burak Altaylı kişiliğine can verdi. Dizi reyting düşmesi sebebiyle birlikte 2 Nisan 2014 günü final bölümü ile bitti.

Serkan Çayoğlu, 4 Temmuz 2014 tarihinde FOX’ta yayınlanmaya başlayan “Kiraz Mevsimi” adlı dizide; Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya ile başrolleri paylaşmıştır.

Serkan Çayoğlu, TRT 1’de 2021 senesinde ekranlara gelen “Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinde Ankaralı kişiliğini canlandırdı. Diğer rollerde Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Nebil Sayın gibi oyuncular rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2021 – Bir Zamanlar Kıbrıs (Ankaralı) (Tv Dizisi)
2020 – Yeni Hayat (Adem Sahin) (Tv Dizisi)
2019 – Halka (Cihangir Tepeli) (Tv Dizisi)
2018 – Börü (Kaya Ülgen) (Sinema Filmi)
2018 – Börü (Kaya Ülgen) (Tv Dizisi)
2016 – Hayatımın aşkı (Demir Cerrahoğlu) (Tv Dizisi)
2014-2015 – Kiraz Mevsimi (Ayaz Dinçer) (Tv Dizisi)
2014 – Zeytin Tepesi (Burak Altaylı) (Tv Dizisi)
2012 – Kuzey Güney (Rafael) (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün