Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Serkay Tütüncü’den Kavga Başlatacak Sözler! Masumiyet Dizisi Oyuncuları Magazinden Kopamıyor!

Gönül Dağı'nda Kriz Çıktı! Sezon Finali Denmişti! TRT'den Sürpriz Karar!

Gönül Dağı’nda Kriz Çıktı! Sezon Finali Denmişti! TRT’den Sürpriz Karar!

Fox Tv’nin büyük umutlarla ve ünlü isimlerle yola koyulduğı dizisi Masumiyet bir önceki günlerde final yaptı. Lakin dizinin oyuncuları her gün magazinde yer almaya sürdürmekte. Lakin bu sefer Serkay Tütüncü kavgayı kesin başlattı.

Fox Tv’nin büyük bir umutla çektiği Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Deniz Çakır gibi kaşesi yüksek isimlerin oynadığı Masumiyet dizisi 13. bölümde geçtiğimiz hafta final yaptı. Yüksek kaşeli oyuncular reytingleri karşılamayınca dizi final yapmak zorunda kalmıştı. 

Masumiyet dizisi final yaptı fakat hala konuşulmaya sürdürmekte. Masumiyet dizisi reytingleri düşük seyretmiş fakat dizi Hülya Avşar’ın gençleştirme filtresinden, Deniz Çakır’ın karavan krizine kadar adından söz ettirmeye çalıştı. 

Dizi şimdi final yaptı fakat bu seferde oyuncular magazinden düşmedi. En son dizinin İlker’i Serkay Tütüncü verdiği bir röportaj sonrası magazincilere ateş püskürdü. 

Serkay Tütüncü verdiği bir röportajda “Seks bence hayat enerjisi, herkesin yaşamında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak mevcuttur. Hep diri tutar. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, yalnızca seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter” ifadelerini kullandı.

Bu cümleleri bazı magazin siteleri “Serkay Tütüncü’den seks itirafı” başlıkla ve Serkay Tütüncü ve dizideki partneri İlayda Alişan fotoğrafları ile verince Tütüncü açtı ağzını yumdu gözünü.

“SEÇTİĞİNİZ CÜMLELERE VE FOTOĞRAFLARA DİKKAT EDİN!”

Serkay Tütüncü Twitter hesabından “Seçtiğiniz başlıklara ve fotoğraflara dikkat edin biraz! Cümlelerin sağından solundan çekip zarar verme derdinsiniz. Tık alak için kötüleşmeyin. Lütfen” diye yazdı.

Bunun üzerine Serkay Tütüncü hayranları o magazin hesabına tepki üstüne tepki yağdırdı!

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker