Yine İğrenç Taciz! Markette Küçük Bir Kız Çocuğunu Taciz Etti!

Yine İğrenç Taciz! Markette Küçük Bir Kız Çocuğunu Taciz Etti!, arayışı içine giren okurlarımız için Yine İğrenç Taciz! Markette Küçük Bir Kız Çocuğunu Taciz Etti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yine İğrenç Taciz! Markette Küçük Bir Kız Çocuğunu Taciz Etti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yine İğrenç Taciz! Markette Küçük Bir Kız Çocuğunu Taciz Etti!

Bir marketin güvenlik kamerasındaki görüntüler yine rezilliği gözler önüne serdi. Çocuklarımız güvende değil!

Bir markette elde edilen görüntülerde haysiyetsiz bir kişi ufak bir kız çocuğunu takip edip taciz ediyor. Görüntülerde neye uğradığını şaşıran ufak kız kala kalıyor. 

NASA'nın İstanbul Fotoğrafı Gururlanılacak Mı Yoksa Utanılacak Fotoğraf Mı?

NASA’nın İstanbul Fotoğrafı Gururlanılacak Mı Yoksa Utanılacak Fotoğraf Mı?

Sosyal medayda yayılan görüntüler yine pes dedirtti! Bir marketin güvenlik kamerasında yansıyan görüntülerde şalvarlı takkeli bir kişi 2 ufak kız çocuğunu takip ediyor. Küçük kızlardan biri raflardan bir şey almaya çalışırken bu şahıs kızı taciz ediyor. 

Neye uğradığını şaşıran ufak kız olduğ yerde önce geri çekiliyor sonra kala kalıyor. Bu arada utanmaz şahıs ise hiçbir ley olmamış gibi alış veriş yapıyor görünüyor.

Artan bu görüntüler kamerasız sokaklarda ve yerlerde kim bilir çocuklarımzın başına neler geldiğini gözler önüne çıkarıyor. Yurt dışında çocukların ebeveyn gözetimsiz olmaları çocuk ihmali suçu sayılırken bizim ülkemizde  0-7 yaş arası bebekler bile sokaklarda bir başına salınıyor.

İşte o görüntüler;

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker