Bilgi

Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar!

Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar!, arayışı içine giren okurlarımız için Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar!

Aman dikkat! Şeyma Subaşı videosu çıktı, Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Son zamanların popüler metotları içinde bulunan dolandırıcılıkta bu sefer Şeyma Subaşı kullanıldı!

Baran Yüksel kimdir? Draq Queen ne demek?

Baran Yüksel kimdir? Draq Queen ne demek?

Şeyma Subaşı videosu çıktı diyerek..

Hafta sonu Şeyma Subaşı videosu var diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Sosyal medyanın yeni virüsü Şeyma Subaşı videosu! Hem Twitter, hem Facebook hem de Tiktok’ta Şeyma Subaşı videosu sızdı. Sonunda bu da oldu Şeyma Subaşı ifşa diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Şu an en popüler dolandırıcılık yöntemiyle binlerce hesap ve binlerce para çalındı!

İşte o viral fotoğraf!

İşte bu fotoğraflar Şeyma Subaşı videosu çıktı. Sonunda bu da oldu diyerek binlerce kişi bu siteye girdi. Lakin bu site sosyal platform hesaplarınızı çalmaktan başka bir işe yaramıyor. Şeyma Subaşı ismini tercih ederek Şeyma’nın videosu diyerek tüm vatandaşların sosyal platform hesapları çalınmak isteniyor.

Dikkat Kredi Kartınız da gidebillir!

Aynı siteye sosyal platform hesaplarınız gibi başka bir videodan alınan 3-5 saniye görüntüyle birlikte Şeyma Subaşı olduğu sanınan birinin fotoğrafları başlıyor. Lakin hemen ardından devamı için kredi kartı bilgileri isteniyor. 

Bir çok kişi cumartesi gecesi Şeyma Subaşı videosu izlemek için para kaptırırken birden çok kişi de sosyal platform hesaplarını kaptırdı. Facebook, Twitter, instagram üzerinden Şeyma Subaşı video haberlerine inanmayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün