Diziler

Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı!

Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı!, arayışı içine giren okurlarımız için Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı!

TRT 1 ekranlarında yayına giren, kadrosunda bulunan Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Feyza Işık gibi oyuncuların olduğu, Mustafa Çiftçi’nin hikayelerinden alıntılama olan, konusu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit aracılığıyla kaleme alınan, yapımını Ferhat Eşsiz’in üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu cumartesi günlerinin ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisinden seyircilere sürpriz var!

Geçen cumartesi akşamı 30. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren reyting birincisi diziden takipçilerini meraklandıran gelişme yaşandı.

gonuldag12

 Kurban Bayramı Özel Bölüm !

Sevilen dizi Kurban Bayramı’nda yeni sezon öncesi bir kez daha seyirci karşısına çıkacak. Müjdeli haberi  TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren açıkladı.

Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!

Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!

İbrahim Eren : “Sezon finali öncesi oyuncularımızla ve set ekibimizle buluştuk. Bozkırda bir Anadolu masalını anlatmaya devam edeceğiz. Kurban Bayramı’nda da bir sürprizimiz olacak.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün