Diziler

Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?, arayışı içine giren okurlarımız için Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Show TV ekranlarında Pazartesi gecelerinin önderi Çukur dizisi final bölümü ile bu akşam ekranda yayınlanacak. Sevilen diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler aracılığıyla hala da reyting listesinde istediği başarıyı almasına rağmen final kararı veren dizinin neden final yaptı mı merak ediliyor. Peki Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/3hzfPg5pRAE?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Show TV’nin reyting birincisi dizisi Çukur 131. final bölümü ile bu akşam ekranda yayınlanacak. Çukur final 7 Haziran Pazartesi günü yayınlanırken seyirciler ise şimdiden çukur dizisi neden final yapıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bu akşam son kez seyirci karşısına çıkacak olan dizinin finalinde yaşanacaklar da merak ediliyor. Peki Çukur neden final yapıyor? Çukur final de Ayşe ve Yamaç öldü mü?

ÇUKUR NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Show TV’de pazartesi akşamları 4. sezonunda da büyük başarıyı yakalamayı başaran Çukur dizisi 131. final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Reytinglerdeki başarısına rağmen final yapan dizinin neden final kararı aldığı seyirciler aracılığıyla merak ediliyor. Çukur dizisinin yapımcıları diziyi tadında bırakma kararı aldıklarını ve başarısına rağmen final yapıldığını açıkladı.

show-tv-cukur-neden-final-yapiyor

7 HAZİRAN ÇUKUR FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çukur 7 Haziran final bölümü dizinin hayranları aracılığıyla büyük heyecanla bekleniyor. Final bölümünde hem Koçovalı Ailesi hem de Çukur Ailesi hayatlarının en büyük sınavı için ter dökecek. Çukur final bölümü ne geçmişten gelen hesaplaşmalar damga vuracak. Aynı zamanda finalde bir çok veda da yaşanacak. Tansiyonun bir an bile düşmeyeceği final bölümünde Koçovalılar bir çok mucizeye de tanıklık edecek. Unutulmaz bir final bölümüyle ekrana elveda diyecek olan Çukur dizisinde her şey sil baştan yaşanacak.

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

show-tv-cukur-neden

ÇUKUR YAMAÇ VE AYŞE ÖLDÜ MÜ?

Koçovalılar Yamaç ve Efsun’un düğünü ardından mahalleye geri döner ve Çukur’un amca ile Şahram aracılığıyla ele geçirildiğini görür. Koçovalı Kardeşler şuan için çukurdan çıkmak zorunda kalır fakat yeni bir planla amca ve Şahram’a karşı saldırı başlatır. Şahram ise Yamaç’ın bu oyununu fark eder ve yeni bir atağa geçer.

Üstelik Şahram koçovalıların kaldığı güvenli evi de tespit eder ve adamlarına saldırmaları emrini verir. Evde bulunan kadınlar saldırıya karşı bir mücadele içerisine girer ve kuvvetlikle de olsa güvenli evden çıkarlar. Yamaç, Vartolu, Cumali, Medet ve Metin ise Eve geri döndüklerinde kadınların evde olmadığını görür amcanın eline düştüklerini düşünerek kendini feda eder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün