Diziler

Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu

Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Dizisi Bu Akşam Başlıyor! İşte Konusu ve Kadrosu

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaşımı yaptığı Aşkın Tarifi adlı dizi bu akşam Kanal D ekranlarında başlıyor! 

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş’un otururduğu ve konusu Doruk Erengül ile Leyla Oter aracılığıyla kaleme alınan yaz dizisi Aşkın Tarifi bu akşam Kanal D ‘de yayın yaşamına başlangıç yapacak.

askntrf

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile merak uyandıran romantik komedi türündeki Aşkın Tarifi adlı dizide Kadir Doğulu; Gaziantepli fakat Fransız yemeklerinde usta bir şef olarak karşımıza çıkacak. Fırat Karasu kişiliğine can verecek. 

Kadir Doğulu’ya  güzel oyuncu Serra Arıtürk eşlik edecek. Naz kişiliğini canlandıran Arıtürk; restoran sahibi olarak karşımıza çıkacak. İklinin aşkları gülünç bir biçimde gözler önüne sergilenecek.

Dizinin oyuncu ekibinde bulunan ise Cem Davran, Alper Yıldıran, Yasemin Baştan, İdil Sivritepe, Ümmü Putgül,  Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi birbirinden tecrübeli  isimler yer alıyor.

Bu sezon ekranlarda birbirinden iddialı yaz dizileri olacak. Uzun süredir beklenen dizi bu yaza damgasına vuracak gibi gözüküyor. Bakalım bu reyting savaşlarının kazananı kim olacak? Reyting sonuçları bilgisi verildiğında sunacağız!

 Aşkın Tarifi bu akşam (7 Haziran Pazartesi) saat 20:00’de Kanal D’ de! 

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün