Biyografi

Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?

Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor Aleyna ve Ayşe aile kavgasında görgü tanığı konuştu! Zuhal Kalaycıoğlu’nun “yaratık dedi” iddiaları doğru mu?

Survivor 2021 Aleyna ve Ayşe aile kavgası dün akşam ada konseyinde bir kez daha damga vurdu. Ayşe ve Aleyna aileleri ile bir görüşme gerçekleştirdi fakat Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalar adeta Survivor yarışmasına bomba gibi düştü. Diğer yandan olayın görgü tanığı olduğu söylenen isimlerden bir diğeride ayrıntı kısmı açıkladı. Peki Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu o tweeti neden attı? Ayşe ve Aleyna’nın aileleri içinde neler oldu? Acun Ilıcalı Zuhal Kalaycıoğlu’na neden bu kadar büyük tepki gösterdi?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/rSju1a9ogQg?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

TV8 de yayına giren Survivor 2021 müsabakasında son haftalarda Aleyna ve Ayşe aile kavgası damga vurdu. Ailelerin Dominik Cumhuriyeti’ne gitmesi ile başlayan olayın ardından Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platform hesabından attığı bir tweet ile Ayşe’nin ailesine çok tepki göstermişti. İddiaya göre Ayşe’nin anne ve babası Aleyna Kalaycıoğlu’nun özel durumu olan kardeşi Cansu için “SMS için getirdiler” ve “yaratık” gibi ifadeler kullanmıştı. Yargıveya taşınan olayın yankıları sosyal platformda devam edince Acun medya konuyu ada konseyine taşıdı.

survivor-aleyna-ve-ayse-aile-kavgasi

GÖRGÜ TANIĞINDAN ŞOK AÇIKLAMALAR

Ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalar sonrası ortalık iyice karışırken sosyal platform üzerinden yorum yapan seyirciler ise Zuhal Kalaycıoğlu’nun iddia ettiği görgü tanıklarının konuşmasını istedi. Nihayet Survivor 2021 seyircilerinin çağrısı yanıt buldu ve görgü tanıklarından biri olayla alakalı şok açıklamalar da bulundu. Sosyal medya hesabından Survivor 2021 müsabakasında dair ifşaları ile tanınan Diman Arcana isimli sosyal platform kullanıcısı konu ile ilgili yaptığı bilgilendirmede, “Survivor 2021’de Aleyna ile Ayşe’nin aileleri içinde yaşananlara ilişkin bir iddia daha geldi! Geçen haftalarda Bayram Özel turuyla ailelerin ve bazı seyircilerin Dominik’e seyahat etmesi sırasında Aleyna’nın annesi Zuhal Hanım ile Ayşe’nin anne ve babası içinde meydana geldiği söylenen olay sosyal platformda büyük yer kaplarken Survivor’a kadar taşındı.” dedi.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/m0JCadYAR7A?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

DOMİNİK’E SEYAHAT EDEN İZLEYİCİLER DE KONUŞTU

Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı bilgilendirmede 250 kişilik bir uçağı yalnızca Cansu için kaldırdıklarını söylemişti. Uçakta bulunan Cengiz Şimşek adlı sosyal platform kullanıcısı daha konu ile ilgili sosyal platform hesabından bazı açıklamalarda bulundu. Cengiz Şimşek sosyal platform hesabından yaptığı bilgilendirmede Ayşe’nin annesinin kelimelerinin yanlış anlaşıldığını yalnızca Cansu’nun bu sıcak havada neden Dominik’e getirildiğini sorduğunu ve Zuhal Hanım’ın bu hususta hatalı olduğunu dile getirdi. Olayla alakalı çok fazla görgü tanığı olduğu iddia edilirken özellikle Zuhal Hanım yarışmacıların Annelerinin de bu durumdan haberdar olduğunu söylemişti.

ATV canlı yayın Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı 7 Haziran bugünkü bölüm Atv YouTube canlı izle

ATV canlı yayın Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı 7 Haziran bugünkü bölüm Atv YouTube canlı izle

Lakin Dominik Cumhuriyeti’ne giden yarışmacı aileleri bu konu ile ilgili şu an için bir açıklama yapmadı. Zaten Acun Ilıcalı da ada konseyinde ailelerin bu tür işlere karışmasını istemediklerini net olarak ifade etmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün