Bilgi

Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı!

Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sokaklar Maganda Kaynıyor! Yoldan Geçenleri Rastgele Bıçakladı!

Küçükçekmece’de yoldan geçenleri gündüz vakti rastgele bıçakladı! Korkunç olay sonrası yaralıların yakınları polise gitti. 

Son Dakika Şiddetli deprem 26 mayıs 2021 Son Depremler Bayburt Erzincan deprem oldu!

Son Dakika Şiddetli deprem 26 mayıs 2021 Son Depremler Bayburt Erzincan deprem oldu!

Küçükçekmece’de madde bağımlısı olduğu düşünülen bir şahıs yoldan geçen iki kişiyi rastgele bıçakladı, bir insana de odunla vurdu. Bıçaklanma anları mobesa kameralarına yansırken, polis zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesinde iki kişi sabah namazından dönerken kimliği belirsiz bir kişi aracılığıyla bıçaklandı. İki kişiyi rastgele bıçaklayan kişi bir başka insana de odunla vurup darbetti.

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Amirliği personelleri zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Kardeşi bıçaklanan kişi olayı “Kardeşim sabah saatleri civarında camiye gidiyor. Namazdan çıktıktan sonra yolda giderken karşıdan iki kişi geliyor birinin elinde bıçak. Kardeşimin bir şeyden haberi yok arkasından saplıyor.” diye açıkladı.

Yakını saldırıya uğrayan bir başka kişi ise olayı şu biçimde anlattı; 

“Amcam İrfan Çil sabah saat 04.30 saatleri civarında namaza giderken arkasından uyuşturucu kullanan biri sopayla başına vuruyor sonra da darbediyor ve soymaya çalışıyor. Olay karakolun olduğu sokakta gerçekleşiyor.

Ardından da bir başka kişiyi de sırtından bıçaklıyor. Onun da ardından bir başka abiyi sırtından bıçaklıyor.

Polis eşkalini tespit etmeye çalışıyor. Bu kişi yüzde doksan bu çevrede oturan birisi.” 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün