Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? 

Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? , arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı?  ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı?  sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz 20. Bölüm! Yağmur ve Kaan Ölecek Mi? Selin Savcı Tutuklanacak Mı? 

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Halil Babur gibi isimlerin olduğu 

ATV'den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

ATV’den Final Kararı! Bozkır Arslanı Celaleddin Kardeşlerimin Fişini Çektirdi!

Son Yaz dizisi dün akşam yayına giren bölümü ile yine diken üzerinde oturttu. Kısa sürede Cuma akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisi olan Son Yaz dizisi dün akşam 19. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümde heyecan bir an olsun azalmadı. 

SON YAZ 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Son Yaz son bölümünde Savcı Selim, kızı Yağmur ile Akgün’ün ilişkisini öğrenir. Akgün ise abisi Gökhan’a hala güvenememektedir. Avukat Fatih maskeli bir aracılığıyla ağır biçimde dövülür. Selim ise Fatih’i hapise tıkmaktan vazgeçer ve ona iş birliği teklif eder.

Bu arada Fatih’i döven kişiyi yalnızca Kaan görmüştür. Kaan o birinin Akgün’ün abisi olduğunu öğrenir öğrenmez Yağmur’u ve Savcı’yı arar. Lakin Savcı Selim o sırada Metin’in babası aracılığıyla rüşvet aldığına dair komploya uğar ve evine polis gelir.

Bu arada Soner ve Yağmur’u kıskanan Eray, Yağmur’un annesine gider ve Soner’in karanlık bir tip olduğunu ve Naz ile sevgili olduklarını söyler. Emel, Naz’ı arar ve hemen eve gelmesini söyler. Bunu öğrenen Soner sinirine hakim olamaz ve Eray’ı bulmaya gider. 

Diğer taraftan Gökhan, Akgün’ün güvenini elde etmiştir. Gökhan, Akgün’ün arabasının frenlerini bozar fakat arabayı Yağmur alır. Kaan’ın telefonlarını nihayet açan Yağmur, Kaan ile acele buluşmaya gider ve Akgün’ün arabasını alır. 

Kaan ile konuşuan Yağmur aynı arabadayken Akgün’ü ararlar. Lakin o sırada Yağmur frenlerin tutmadığını fark eder. Akgün’ün son duyduğu ses Yağmur ve Kaan’ın bağırışlarıdır. 

SON YAZ 20. BÖLÜM NE OLACAK?

Son Yaz 20. bölümde ne olacak merak konusu oldu. Büyük ihtimalle Yağmur ve Kaan yoğun bakımda kalacak ve Gökhan’ın hain olduğunu söyleyemecekler. İzleyicilerin ön görülerine göre, bu kazadan Yağmur’a takıntılı olduğu bilinen Kaan sorumlu tutulacak ve gerçek bir süre açığa çıkamayacak ve Kaan’a kimse inanmayacak.

Savcı Selim’in ise bu iftiradan basit bir şekilde sıyrılması bekleniyor. İzleyiciler bu planı çok saçma bulduklarını sosyal platformda kelimelerine ekledi. Savcı ve Fatih, Halil Sadi’yi yakalamak için bir oyun kuracak. Lakin seyirciler Fatih’in Selim’i satacağından emin.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker