Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar hakkında beraat kararını bozdu

Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar ile ilgili beraat kararını bozdu, arayışı içine giren okurlarımız için Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar ile ilgili beraat kararını bozdu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar ile ilgili beraat kararını bozdu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar ile ilgili beraat kararını bozdu

Fırtına Ağaçları Devirdi! Tekneleri Batırdı!

Fırtına Ağaçları Devirdi! Tekneleri Batırdı!

Son Dakika İstinaf mahkemesi Susurluk Jitem davasında Mehmet Ağar ve diğer sanıklar ile ilgili beraat kararını bozdu. Mehmet Ağar ve diğer sanıklar yeniden yargılanacak.

Son Dakika İstinaf mahkemesinden tarihi karar!

İstinaf mahkemesi, Susurluk Jitem davasında eski içişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın da olduğu snaıklar ile ilgili beraat kararlarını bozdu. Mehmet Ağar ve sanıklar yeniden yargılanacak.

İstinaf mahkemesi nedir?

İlk derece mahkemelerin verdiği kararlara karşı, taraflardan birinin başvurusu üzerine inceleme yapan bölge adliyeye İstinaf mahkemesi denir. İstinaf mahkemeleri olmadan önce yerel mahkemeler kararlara karşı temyiz yoluna başvurmalıydı.

Mehmet ağar nerede? Türkiye’de mi?

Sedat Peker’in ameliyat olduğu dediği Mehmet Ağar Türkiye’de mi yoksa yurt dışında mı merak ediliyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker