Diziler

Son Yaz’Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor!

Son Yaz’Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Son Yaz’Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Yaz’Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Yaz’Da Bir Veda Daha! Ali Atay Vedası Kesinleşti! Diziden Ayrılıyor!

Ali Atay, Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Hafsanur Sfakattutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin başrollerinde olduğu Son Yaz dizisinde deprem gibi ayrılıklar!

İlk bölümünden beri büyük bir ilgi ile takip edilen dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Lakin dizden şok ayrılık haberleri de sezon finali ile geldi.

Son Yaz dizisi sezon finali bu akşam ekranlara gelecek. Son Yaz dizisinde yeni sezonda ayrılıcak oyuncular deprem etkisi yarattı. Dizide geçtiğimiz haftalarda Gökhan kişiliği ile müdahil olan Olgun Toker diziye ölümle elveda diyecek. Olgun Toker’in macerasının bu kadar kısa sürmesi ise beklenmedik bir gelişme.

Olgun Toker’in hemen ardından ise dizinin başrolü Savcı Selim’in karısı Canan kişiliğine hayat veren oyuncu Funda Eryiğit diziye veda edeceği öğrenilmişti. Funda Eryiğit’in vedası Sezer Koç’un paylaşımı ile ortaya çıkmıştı. Dizinin hayranları Funda Eryiğit’in diziden çıkmaması için baskı uygularken bir şok daha yaşayacak!

Son Yaz dizisinde yaprak dökümü tüm varlığı ile sürüyor! Diziden önce Olgun Toker ardından Funda Eryiğit derken bir mühim isim daha ayrılacağını açıkladı! Son Yaz dizisi seyircileri gelen bu ayrılık haberlerine ise bi hayli tepkili ve inanmamayı sürdürüyor. Dizinin yapımcısı ise sosyal platform baskısına rağmen sessizliğini koruyor.

Son Yaz dizisinin Savcı Selim’i Ali Atay’da diziden ayrılıyor!

Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi

Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi

Son Yaz dizisinde Savcı Selim kişiliğine hayat veren Ali Atay, Exxen için Leyla ile Mecnun’u yeniden çekecek kadroda. Ali Atay’ın Son Yaz’dan ayrılık nedeninin ise bundan dolayı mi yoksa, Çeşme’de gerçekleşen çekimler sebebiyle mi olduğu merak konusu.

Ali Atay’sız Son Yaz dizisi nasıl oalcak hiçbir biçimde bilinmemekte. Diziye flaş bir isim mi dahil olacak? Yoksa Alperen Duymaz üzerinde mi ilerleyecek? Bunun cevabını ise sezon finali sonrası 3 ay sonra yeni sezonda  öğrenebileceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün