Bilgi

Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı iddia ediliyor

Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı söyleniyor, arayışı içine giren okurlarımız için Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı söyleniyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı söyleniyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Süleyman Soylu istifa etti mi? Karısının lafından sonra Süleyman Soylu görevi bıraktığı söyleniyor

Süleyman Soylu istifa etti iddiası! Ankara kulislerinde bir kez daha Süleyman Soylu istifa etti açıklaması geldi. Peki 20 mayıs 2021 perşembe günü süleyman Soylu istifa etti mi? Süleyman Soylu görevi bıraktı mı?

Süleyman Soylu istifa etti iddiası!

Kuruluş Osman 59. bölüm izle 19 Mayıs 2021 ATV Kuruluş Osman son bölüm tamamı youtube tek parça

Kuruluş Osman 59. bölüm izle 19 Mayıs 2021 ATV Kuruluş Osman son bölüm tamamı youtube tek parça

Süleyman Soylu, Sedat Peker ile dile getirdiği karısının lafı sonrası istifa ettiği bildiriliyor. Ankara kulisleri Süleyman Soylu’nun görevden affını istediği ve cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı onayladığı söyleniyor. Süleyman Soylu istifasında karısının lafı sebebiyle verdiği söyleniyor.

20 mayıs 2021 Süleyman Soylu istifa etti mi?

Süleyman Soylu Sedat Peker ile alakalı TRt 1 ekranlarında dile getirdiği karısının kelimesi sosyal medveya gündem oldu. birden çok kullanıcı Süleyman Soylu İç işleri Bakanlığı görevinin bittiğini ve kararın sabah saatleri civarında açıklamalacağı haberlerini paylaşmak istedik.

Erdoğan kabul etti mi?

Süleyman Soylu istifa ettiği ve Recep Tayyip erdoğan onayladı bilgisi ve istifa bilgisi halen teyit edilmedi. İlk gelen bilgilerde Erdoğan’ın da istifayı kabul ettiği açıklanmıştı. Erdoğan bırakmak istemese de Süleyman Soylu vazifeye dönmeyeceği söyleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün