Diziler

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi diskalifiye mi oldu? Survivor 6 Haziran 2021 son dakika gelişmeleri

TV8 ekranlarının bi hayli beğeni alan yarışma programı Survivor 2021’de finale doğru ağır ağır yaklaşırken dün akşam şok gelişmeler yaşandı. Survivor Ayşe Yüksel Aleyna Kalaycıoğlu kavgası dışarıda ailelere taştı, Acun Ilıcalı ada konseyinde sert çıktı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Hanım kızının yarışmadan çekilmesini istedi. Peki Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu elendi mi? Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan çekiliyor mu?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/aPDbOj1vb6U?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

TV8 ekranlarında yayına giren Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında birlikte yarışmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel ardından yollarını ayırmış iki yarışmacı adeta adada birbirine düşman olmuştu. Takımların karışmasının ardından Aleyna Kalaycıoğlu kırmızı takım da mücadele etmeye başlamıştı. Yarışmacılar içeride tartışmaya devam ederken aileleri de dışarıda birbirine girdi. Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in aileleri sosyal platformdan birbirlerine girerken bu durum artık Acun medyayı da zor durumda bırakma ya başlayınca Acun Ilıcalı konseyde sert çıktı. Peki Aleyna Kalaycıoğlu Survivor’dan elendi mi? Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan çekiliyor mu?

ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENDİ Mİ, DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Survivor 2021 yarışmasının bi hayli beğeni alan isimlerinden Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Hanım kızının yarışmadan çekilmesini istiyor. Ayşe Yüksel ve Aleyna içinde yaşanan kavga ailelere de sıçrarken iki aile sosyal platform üzerinden birbirine girmiş hatta mahkemelik olmuştu. Bu gelişmeler üzerine Acun Ilıcalı Ada konseyinde bir açıklama yaptı ve 2 yarışmacı da aileleri ile görüşme hakkı verdi. Yarışmacılardan ailelerini sakinleştirmelerini isteyen Acun Ilıcalı bu konunun artık kapanmasını istediklerini dile getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu ise zor bir kararın eşiğinde. Annesinin yarışmadan çekilmesini istediği Aleyna ayrılıp ayrılmayacağına bugün karar verecek.

Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'a Hayranları da Sırt Çevirdi!

Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi!

survivor-2021-aleyna-kalaycioglu-elendi-mi

SURVİVOR 2021 ALEYNA KALAYCIOĞLU AYRILIYOR MU?

Survivor 6 Haziran 2021 yeni bölüm fragmanında da yine Aleyna ve Ayşe içinde Sert rüzgarlar esiyor. Özellikle Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde yaptığı açıklama ardından Ayşe’nin kahkahaları atması ve dalga geçmesi Aleyna’yı sinirlendirmişti. Aleyna bugün ailesi ile yapacağı görüşmenin ardından adadan ayrılıp ayrılmayacağına karar verecek. Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu ayrılıyor mu sorusunun yanıtını Ada konseyinde verileceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün