Bilgi

Survivor diskalifiye şoku! Ekmeğin Peşinde Çağrı Atakan elendi! Survivor veda etti!

Survivor diskalifiye şoku! Ekmeğin Peşinde Çağrı Atakan elendi! Survivor veda etti!, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor diskalifiye şoku! Ekmeğin Peşinde Çağrı Atakan elendi! Survivor veda etti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor diskalifiye şoku! Ekmeğin Peşinde Çağrı Atakan elendi! Survivor veda etti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor diskalifiye şoku! Ekmeğin Peşinde Çağrı Atakan elendi! Survivor veda etti!

TV8 ekranların en fazla bi hayli beğeni alan dizisi Survivor şok veda! Yayına girdiği her hafta rekorlar kıran Survivor müsabakasında şok diskalifiye! Survivor 2021’e bu akşam elveda diyecek ismi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk! İşte Acun Ilıcalı acil konseyinde elenen isim.

22 Nisan 2021 Survivor kim elendi?

Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi! Sakatlığı sebebiyle Survivor veda eden isim Çağrı Atakan oldu! Acun Ilıcalı Acil Ada Konseyi olarak verdiği haber sonrası Survivor veda eden isim Çağrı Atakan oldu ve elendi!

Çağrı Atakan Survivor neden veda etti?

Survivor 22 Nisan 2021 tarihinde Acil Durum Konseyi veda eden isim belirlendi! Survivor veda eden isim Çağrı oldu! Çağrı programa veda etmesi takipçilerini çok üzdü. Çukur Remzi kişiliğini canlandıran Çağrı Atakan bu hafta adaya veda ederek hayallerini bitirdi!

Eda Taşpınar bekliyor!

Çukur dizisinde Remzi karkateriyle büyüleyen Çağrı Atakan ünlü isim Eda Taşpınar’la aşk yaşıyor ve aşk Survivor döner dönmez devam edecek!

Çağrı Atakan hayranlarına müjde!

Survivor 2021’de elenen Çağrı Atakan Çukur finaline yetişiyor! Çuıkur’da birden çok kişiyi öldüren isim ekmeğinin peşinde Remzi’den başkası değil. Gözyaşları içinde Survivor veda eden Remzi, bir mutlulukla İstanbul’a geliyor ve Çukur finaline damga vuracak!

Survivor 22 Nisan perşembe akşamı elemeyi Acun Ilıcalı akşam saatleri civarında açıklayacak!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün