Biyografi

Survivor’da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor’da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor’da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor’da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8’de yayına giren Survivor 2021 müsabakasında yapılan son elemenin ardından adalar birleşti. Artık bireysele dönen yarışmada kadın yarışmacılar erkek yarışmacılarla mücadele edecek dokunulmazlığı tek bir yarışmacı kazanacak. Kısa olaraksı Survivor 2021 yarışması bireysele döndü ve her koyun kendi bacağından asılacak. Peki Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Haziran Survivor 2021 eleme adayı kim oldu?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/B6Cwkfmib_o?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2021 de bu akşam itibariyle yeni döneme geçiliyor. Artık finali sayılı günlerin kaldığı yarışmada adalar birleşti takımlar aynı adada yaşamaya başladı. Bundan sonraki zamanda Survivor 2021 müsabakasında yapılacak elemeler tamamen bireysel gücüne dayalı olacak. Karma olarak oynanacak olan oyunlar da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı eleme adayı söyleyecek. Bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak ve şimdiden seyircileri bunun heyecanı sarmış durumda. Peki Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021 5 Haziran eleme adayı kim oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNLARI BİREYSELE DÖNDÜ

Survivor 2021 yarışmasının finali ne sayılı günler kala artık dokunulmazlık oyunuları da bireysele döndü. Bu akşam ekranlara gelecek olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar parkura çıkacak kadın erkek yarışmacılar karma olarak yarışacak. Her iki takım da yeni dokunulmazlık konseptinin heyecanını yaşarken şimdiden kimin oyunu kazanacağı ve eleme adayı çıkaracağı da merak ediliyor.

survivorda-artik-her-koyun-kendi-bacagindan-asilacak-survivor

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran 2021 kim kazandı, haftanın birincisi kim? Zuhal Topal'la Sofrada 620. bölüm izle!

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Haziran 2021 kim kazandı, haftanın birincisi kim? Zuhal Topal’la Sofrada 620. bölüm izle!

KARŞILIKLI İSİM SÖYLENMEYE BAŞLIYOR

Survivor 2021 yeni zamanında bunun yanı sıra eleme sistemi de değişiyor. Artık kırmızı takımından bir yarışmacı dokunulmazlık oyununu kazanırsa mavi takımdan bir yarışmacının ismine verebilecek. Aynı biçimde mavi takımın kazanan yarışmacısı da karşı takımdan bir eleme adayı Söyleyebilecek. Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölüm fragmanında Batuhan endişelerini dile getirmişti. Kendi takımlarından Berkay’ın karşı takımla çok fazla konuştuğunu söyleyen Batuhan dokunulmazlık kazanması durumunda kendi isminin verilebileceğini söylemişti.

SURVİVOR 5 HAZİRAN 2021 DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bugün en fazla araştırılan konular içinde Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı yer alıyor. Dokunulmazlık oyunu sonucu belirlendiktan sonra haberimizin detay kısmında sizlerle sunacağız…

survivorda-artik-her-koyun-kendi-bacagindan-asilacak

SURVİVOR 5 HAZİRAN 2021 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu ardından Survivor 5 Haziran 2021 eleme adayı da belli olacak. Haftanın ilk eleme adayı bilgisi verildiktan sonra haberimizin detay kısmında olacak…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün