Biyografi

Survivor’da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, “onlarla çok zaman geçiriyor” deyip topa tuttu

Survivor’da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, “onlarla çok vakit geçiriyor” deyip topa tuttu, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor’da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, “onlarla çok vakit geçiriyor” deyip topa tuttu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor’da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, “onlarla çok vakit geçiriyor” deyip topa tuttu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor’da yeni kaos! Batuhan ve o isim birbirine girdi, “onlarla çok vakit geçiriyor” deyip topa tuttu

TV8’de Acun Medya yapımcılığı ile ekranlara gelen Survivor 2021 yarışması ağır ağır finale doğru yaklaşıyor. Yeni bölümü ile bu akşam ekranda yayınlanacak olan yarışmada yeni bir kriz daha gündeme geliyor. Survivor’da adalar birleşmiş yarışmacılar artık aynı adada yaşamaya başlamıştı. Lakin kırmızı takım mavi takımın adasına gitmekten hiç tatmin değil. Özellikle ilk günden bu yana Poyraz’ın davranışlarından dolayı rahatsız olan Batuhan Şimdi de kafayı başka yarışmacıya taktı. Survivor 2021 5 Haziran yeni bölümde de zaten krizin ayak sesleri ağır ağır geliyor.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/B6Cwkfmib_o?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

TV8’de Ocak ayında başlayan ve ağır ağır da finale doğru ilerleyen Survivor 2021 müsabakasında artık Adalar birleşti yarışmacılar bireysel olarak yarışmaya başlıyor. Hem kadın erkek yarışmalarının ne bulunacağı hem de aynı takım dostlarının birbiriyle yarışacağı yarışmada bundan sonra tam bir kaos havası hakim olacak. Özellikle adaların birleşmesi ardından kırmızı takım karşı takımlar rahatsız olduklarını röportajlarında söylemeye başlarken Batuhan kendi takım dostlarından da rahatsız olmaya başladı. Bireysel olarak ekranlara gelecek olan dokunulmazlık oyunları öncesinde son derece tedirgin olan Batuhan isminin yazılmasından korkuyor.

ONLARLA ÇOK ZAMAN GEÇİRİYOR TEPKİSİ

Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölüm dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelecek. Oyunda herkes bireysel olacak ve kadınlarda erkeklerle yarışacak. Üstelik bundan sonra takımlar karşılıklı olarak da isim yazma şansına sahip olacak. Yani mavi takımdan dokunulmaz olan yarışmacılar kırmızı takımdan aday çıkarabilecek. Batuhan ise mavi takımın Adası’na gitmekten ve onlarla birlikte yaşamaktan son derece rahatsız. Sürekli olarak birbirleriyle olan konuşmalarının dinlendiğini söyleyen Batuhan özellikle Berkay’ın onlarla çok zaman geçirmesi sebebiyle de dokunulmazlık oyunlarında Berkay’dan çekindiğini dile getirdi.

survivorda-yeni-kaos-batuhan-ve-o-isim-birbirine-girdi-onlarla-cok-zaman-geciriyor-deyip-topa-tu-3

BENİM İSMİMİ YAZABİLİR

Batuhan yeni bölümde verdiği röportajda karşı takımdan birinin kazanması durumunda kesinlikle kendi ismini vereceğini dile getiriyor. Berkay’ın da onlarla çok zaman geçirdiğini O nedenle kendi ismini verme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen Batuhan, kazanmaktan başka bir çaresi olmadığını dile getiriyor.

survivorda-yeni-kaos-batuhan-ve-o-isim-birbirine-girdi-onlarla-cok-zaman-geciriyor-deyip-topa-tu-1

Müge Anlı'da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”

Müge Anlı’da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”

SURVİVOR’DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Survivor 2021 müsabakasında bu akşamdan bu yana çiçeği burnunda bir dönem başlıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar bireysel olarak parkura çıkacak kadın erkek yarışmacılar birbirleri ile yarışacak. Takımlar olarak değil bireysel olarak yapılacak olan elemede aynı takımdan olan yarışmacılar birbirinin ismini söyleyebilir kendi karşı takımdan da yarışmacı ismi söyleyebilecek. Finale sayılı günler kala yeni sistem Survivor’da çok kavga çıkaracak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün