Biyografi

Gelinim Mutfakta’da Seda Sayan’ın yerine gelecek isim belli oldu! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak

Gelinim Mutfakta’da Seda Sayan’ın yerine gelecek isim belirlendi! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak, arayışı içine giren okurlarımız için Gelinim Mutfakta’da Seda Sayan’ın yerine gelecek isim belirlendi! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gelinim Mutfakta’da Seda Sayan’ın yerine gelecek isim belirlendi! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta’da Seda Sayan’ın yerine gelecek isim belirlendi! O kaynana sunucu koltuğuna oturacak

Kanal D’nin gündüz kuşağında en fazla izlenen yarışma programları içinde bulunan Gelinim Mutfakta yeni sunucusu herkes aracılığıyla merak ediliyordu. Fatih Ürek’in ayrılmasının ardından Onur Büyüktopçu onun ardından da Seda Sayan yarışmanın sunuculuğunu üstlenmişti. Seda Sayan’da programdan olaylı bir biçimde ayrılırken Star TV’de yeni sezonda canlı yayınla ekranlara gelecek. Seda Sayan’ın ayrılığının açıklamalmasının ardından gelinim mutfakta yeni sunucusu kim olacak sorusunun yanıtı herkes aracılığıyla merak ediliyordu. Yarışmanın yeni sunucusu nihayet bilgisi verildi. Seda Sayan’ın yerine öyle bir isim geliyor ki herkesin ağzı açık kalacak.

Kanal D’de gelinler ve kaynanaların yarıştığı yarışma programı gelinim mutfakta yeni sunucusu seyredenler aracılığıyla merakla bekleniyordu. Sezon finali yapan yarışmada Seda Sayan’ın ayrılığı kesinleşmiş yerine gelecek olan isim araştırılmaya başlanmıştır. Bu sezon sunucu değişiklikleri ile gündemden düşmeyen yarışmanın yeni sunucusu ise ağızları açık bırakacak. Seda Sayan’ın yerine öyle bir isim gelecek ki adeta yarışmada yer yerinden oynayacak.

gelinim-mutfaktada-seda-sayanin-yerine-gelecek-isim-belli-oldu-o-kaynana-sunucu-koltuguna-oturac-2

GELİNİM MUTFAKTA’DA KAYNANA REYHAN SUNUCU KOLTUĞUNA OTURUYOR

Müge Anlı 2 Haziran 2021 Atv canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Haziran bugünkü bölüm tekrarı YouTube full izle

Müge Anlı 2 Haziran 2021 Atv canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Haziran bugünkü bölüm tekrarı YouTube full izle

Kanal D ekranlarında 2018 senesinden bu yana yayına giren Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu üç sezon boyunca Fatih Ürek üstlenmişti. Bu sezonun başında ise önce Fatih Ürek’in olduğu fragmanlar verilmiş fakat ardından son dakika değişikliği ile Onur Büyüktopçu programın sunuculuğunu üstlenmişti. Onur Büyüktopçu ile de daha fazla devam edemeyen yarışmanın yeni sunucusu ise Seda Sayan olmuştu. Lakin yeni sezonda Seda Sayan’da değişik bir anlaşmaya vararak Gelinim Mutfakta müsabakasından ayrıldı. Seda Sayan’ın ayrılığının açıklanmasının ardından öyle bir ismin sunucu olarak adı geçmeye başladı ki seyirciler büyük şaşkınlık yaşadı. Seda Sayan’ın yerine gelmesi hedeflenen isim ise kayınvalide Reyhan oldu.

gelinim-mutfaktada-seda-sayanin-yerine-gelecek-isim-belli-oldu-o-kaynana-sunucu-koltuguna-oturac-3

GELİNİM MUTFAKTA YENİ SUNUCUSU KAYNANA REYHAN MI OLUYOR?

Seda Sayan ve Demet Akalın içindeki polemik son haftalarda magazin gündeminden düşmezken şimdi de Gelinim Mutfakta yeni sunucusu gündeme geldi. Seda Sayan’ın yerine gelinim mutfakta yarışmasının yeni sunucusunun kaynana Reyhan bulunacağı veya eski sunucu Fatih Ürek’in geri döneceği söyleniyor. Gelinim Mutfakta müsabakasında gelini Ezgi ile birlikte yarışan kaynana Reyhan yarıştığı dönemlere damga vurmuştu. Yaklaşık 2 sezon boyunca ekranlarda olan Reyhan Hanım’ın yeni sezonda programı sunucu koltuğuna oturacağı söyleniyor. Gelinim Mutfakta yeni sunucusu ile alakalı şu an için kesin bir açıklama yer almıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün