Diziler

Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık!

Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık!, arayışı içine giren okurlarımız için Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık!

Yayına girdiği pazar akşamları reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden üzen bilgi geldi. Teşkilat dizisi başrolü diziye veda etti! Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Teşkilat beklenmedik ayrılık gerçek oldu.

Teşkilat dizisi yıldızları tatilde!

TRT 1 ekranların reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal tatilde birlikte. Teşkilat dizisinin yıldızları Deniz Baysal eşi Barış Yurtçu, Çağlar Ertuğrul ve Kayla Manukyan çifti ile birlikte Çeşme’de tatil yapıyor.

Teşkilat dizisinden peş peşe ayrılıklar!

Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı Deniz Işın kimdir Kaç yaşında? Deniz ışığının yer aldığı diziler

TRT 1 ekranlarında yayınlan Yapımcılığını Tims&B’nin üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta’nın olduğu Teşkilat dizisi sezon finalinde Fadi kişiliğine hayat veren Mehmet Usta ile Şef kişiliğine hayat veren Ahmet Utku diziye veda etmişti!

Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrıldı!

15. bölümüyle Teşkilat 2. sezonu şimdiden merak konusu oldu. Tatil için dostlarıyla eğlenen Teşkilat dizisi yıldızlarından Çağlar Ertuğrul yeni sezonda birlikte olmayacağız fakat dostluğumuz baki diyerek Deniz Baysal’a takıldı!

Teşkilat Serdar yeni sezonda yok!

TRT 1 ekranlarında Teşkilat dizisinde bulunan ve Serdar kişiliğini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un Deniz Baysal’a takılması sonrası magazincilerin Serdar kişiliği bitti mi sözüne “Serdar’lar ölür Serdar’lar gider yenileri gelir” diyerek espirileri sürdürmeye devam eden Çağlar Ertuğrul son bölümde Eren sahnesi de atıfta bulunarak yeni sezonda galiba olmayacağım diyerek takipçilerini üzdü.

Bir çok diziden teklif alan Teşkilat dizisi Serdar’ı Çağlar Ertuğrul yeni sezonda ekranda görmek olabilecek fakat Teşkilat dizisinde yok!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün