Diziler

Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber!

Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber!, arayışı içine giren okurlarımız için Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber!

Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!

3. sezonu ile TRT 1  ekranlarında fırtına estiren Tozkoparan İskender dizisinden dizi takipçilerie üzen bilgi geldi. Fenomen dizi sezon finali yaparak ekranlara kısa bir müddet ara veriyor. Peki ne zaman sezon finali yapacak? 4.sezon ne zaman ekranlara gelecek? İşte diziye dair araştırılanler haberimizin devamında yer alıyor..

TRT 1 ekranlarında yayına giren, çocuklar ve onlarla birlikte ailelerin de beğenerek izlediği Tozkoparan İskender 26. bölümü ile sezon finali yapıyor.

“Tozkoparan İskender” 5 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de sezon finaliyle seyirci karşına çıkarak ekranlara yaz tatili arası veriyor. İlgi ile izlenen dizi Eylül ayında 4. sezonu ile ekranlarda olacak.

iskendder

Tozkoparan İskender Oyuncuları !

Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdünyaya geldi Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündünyaya geldi, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler yer alıyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Tozkoparan İskender Konusu!

Tozkoparan İskender Konusu: Zaman yolculuğu yapmış olan İskender, daha çocuk yaşlarında birden fazla başarı elde etmiştir. İskender yol arkadaşı Fikri ve bir türlü peşini bırakmayan Giovanni ile ekranlara misafir oluyor. Sadece 12 yaşında olmasına rağmen birden fazla kabiliyeti bulunan İskender, eğer 2020 senesinden yaşamış olduğu zaman dilimine geri dönemezse tarihin seyri değişmeye ekranlara gelecektır. Ayrıca bununla birlikte Tozkoparanlar’ın yok olma ihtimali de mevcuttur. Lakin İskender’in tek derdi bu olmayıp onu şimdilerde de birden fazla farklı sorun beklemeye sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün