Diziler

Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi!

Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi!, arayışı içine giren okurlarımız için Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Magazine Onlarca Laf Edip Yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a Hayranları da Sırt Çevirdi!

FoxTv’nin bir önceki günlerde final yapan dizisi Masumiyet yıldızları magazinde yer almayı çok sevdi!

Sürekli olarak magazine malzeme veren ardından ise magazine ağır laflar eden ikili bu sefer de el ele öpmelere doyamayarak yakayı ele verdi.

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan içinde aşk olduğuna dair haberler magazinde yer almış, iki tarafta bu haberleri çok sert bir dille yalanlamıştı. İkilinin aşk dolu yürüyüşleri magazine yakayı ele verdi!

Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim…

Bunun üzerine dizileri bitmesine rağmen sürekli olarak olarak magazini dillerine dolayan ikiliye bu sefer hayranları da tepki verdi. Aralarındaki aşk habelerini sert bir dille yalanyalayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan el ele kayıt edildi. Görüntülerde Tütüncü, İlayda Alişan’ı öpmlere doymadı!

Sosyal medya aracında ikilinin hayranları “madem gerçekti neden bu kadar sert bir dille işlerini yapan magazincileri hedef gösterip yalanladınız” yorumları yapılarak iki genç oyuncuya tepki verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün