Diziler

TRT 1 Dizileri Final Tarihlerini Açıklamaya Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Finali Belli Oldu!

TRT 1 Dizileri Final Tarihlerini Açıklamaya Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Finali Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için TRT 1 Dizileri Final Tarihlerini Açıklamaya Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Finali Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız TRT 1 Dizileri Final Tarihlerini Açıklamaya Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Finali Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

TRT 1 Dizileri Final Tarihlerini Açıklamaya Başladı! Masumlar Apartmanı’nın Finali Belli Oldu!

Psikiyatr ve yazar Dr.Gülseren Budayıcıoğlu’nun  Modolya’nın İçi hikayesinden alıntılama olan  salı günlerinin popüler dizisi Masumlar Apartmanı ekranlarda reyting rekoru kırmaya sürdürmekte. Lakin bi hayli beğeni alan diziden hayranları üzen bilgi geldi. Sevilen dizinin sezon final tarihi bilgisi verildi.

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve birden fazla başarılı isimlerin olduğu, yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ile Çiğdem Bozali üstüne aldığı ve konusunu Deniz Madanoğlu ve  Rana Mamatlıoğlu aracılığıyla yazıya döküldüğı TRT 1 ekranlarında her salı saat 20:00’de seyirci ile buluşan Masumlar Apartmanı sezon finali ile ekranlara ara veriyor.

Masumlar Apartmanı  Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Şu ana kadar toplam 31 bölüm yayına giren TRT 1’in ilgi ile izlenen dizisi 37. bölümü ile ekranlara elveda diyecek. Sevilen dizi Eylül ayında 2.sezonu ile ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün