Diziler

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! UBS Sezon Finali Ne Zaman?

Senaryosunu Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı, yapımını Emre Konuk’un üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci’nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden hayranlarına üzen bilgi geldi. Trt 1 ekranlarında yayına giren dizinin sezon finali tarihi belirlendi.

Kadrosunda Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimleri olduğu dönem dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 1. sezon sonuna yaklaştı. 2. sezonu onayı alan dizi sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verecek. Peki sezon finali ne zaman yayına girecek?

Uyanış Büyük Selçuklu Sezon Finali Yapıyor!

Hayranlarını kısa bir dönem üzecek olan dizinin sezon final tarihi, herhangi bir değişiklik yapılmazsa 31 Mayıs 2021 olarak belirlendi. Fenomen dizi  33.bölümü ile sezon finali yapacağı bilgisine ulaşıldı. Uyanış Büyük Selçuklu 2.sezonu için ise Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek. Konu ile alakalı yeni gelişme olunca sunacağız.

Usta oyuncu kadrosu ve efsane konusuyla ekran başındakileri büyülemeye devam eden Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her  pazartesi seyirci ile buluşuyor. Sevilen dizi saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.
 

Yayınlanma Zamanı: 01 Mayıs 2021, 19:17

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün