Bilgi

Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak! Bu Bankalar Kısıtlı Bir Süreliğine Düşük Faizli Kredi Verecek!

Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak! Bu Bankalar Kısıtlı Bir Süreliğine Düşük Faizli Kredi Verecek!, arayışı içine giren okurlarımız için Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak! Bu Bankalar Kısıtlı Bir Süreliğine Düşük Faizli Kredi Verecek! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak! Bu Bankalar Kısıtlı Bir Süreliğine Düşük Faizli Kredi Verecek! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Vatandaşlar Rahat Bir Nefes Alacak! Bu Bankalar Kısıtlı Bir Süreliğine Düşük Faizli Kredi Verecek!

Kamu bankası Vakıfbank başta olmak üzere bir çok banka geçici bir süreliğine de olsa faiz oranlarını düşürdü. Vade olanaklarını arttırdı. Doğrudan başvuru yapıp kredi alabilecek olan vatandaşlarımız piyasa koşullarının çok altında aldıkları kredilerle sorunsuz bir nefes alacaklar. Kısıtlı bir süre olduğu için de kredi almayı düşünen vatandaşlarımız ellerini hızlı tutmalı! 

Bankalardan Haziran Ayına Özel Konut Kredisi Faiz İndirimi Müjdesi! 120 Ay Vadeli Kredilerde Faiz Oranları Düşürüldü

Bankalardan Haziran Ayına Özel Konut Kredisi Faiz İndirimi Müjdesi! 120 Ay Vadeli Kredilerde Faiz Oranları Düşürüldü

Salgın zamanında vatandaşlarımızın ihtiyaçları arttı. Bankalarda faizleri düşürmekle kalmadı bir de vade oranlarını yükseltti. Yüksek faiz zamanında de vatandaşlar sürekli olarak banka faizlerini sorgulamakta. Herkes en düşük faizin hangi banka aracılığıyla verildiğini düşünüyor. Bu zamanda yine emekli vatandaşlarımız da kendilerine özel kampanyalar var mı düşünüyor. Bazı bankalar düşük faizli kredi vermesinin yanında bir de emekli vatandaşlar için özel kampanya ve fırsatlar sunmakta. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank özellikle emekli vatandaşlara özel fırsat ve kampanyalar sunuyor. Kamu bankaları sundukları imkanlarla yüzleri güldürürken vatandaşlar da yeni faiz oranlarını ve kredi vadelerini düşünüyor. Bankadan bankaya başvuru koşulları değişiklik gösterse de nakit gereksinimi olan, konut almayı düşünen her vatandaşımızın dikkatine bu bankalar hem faizleri düşürdü hem vadeleri uzattı! 

EMEKLİLERE SIFIR FAİZLİ KONUT KREDİSİ VERİLİYOR MU?

Yıllarca çalışan, primlerini ödeyen emeklilerimiz en güzel günlerinde kiralar yerine kendi evinde oturmayı tercih ediyor. Bankaların da emekli vatandaşlarımıza özel fırsat ve krediler sunmakta. Özellikle de ev fiyat aralıklarındaki bu sert artışlar sebebiyle, SSK, BAĞ-KUR emeklisi olan vatandaşlar emeklilere sıfır faizli veya faizsiz konut kredisi gelecek mi düşünüyor. Özellikle de kamu bankaları emeklilere sıfır faizli kredi veriliyor mu en fazla sorulan sorulardan biri. Maalesef Emekli derneklerin bu hususta başvuruları ve istekleri olsa da halen emekli vatandaşlara sıfır faizli konut verilmemekte. Lakin 3 kamu bankası da emekli vatandaşlarımıza özel konut kredisi olanakları sunuyor. Emeklilerin kamu bankalarından konut kredisi çekerken de uyması gereken bazı koşullar var. Bunlar ise şu biçimde;

–    Emekli maaşının p’i kredinin aylık taksitini geçmemeli 
–    Emeklinin maaşının başka bankada bulunmaması 
–    Maaşınıza göre değişmekle başka bankaya ait kredi borcunuzun olmaması 
–    Yaşının 75 üstünü aşmaması

Bu koşulları sağlayan emekli vatandaşlarımız kamu bankalarından emekli kredisi, konut kredisi gibi kredi ürünleri alabilir. Her emekli vatandaşımıza uygun güncel oranlar sunan kamu banka kuruluşlarından kredi almak için şubeye de gitmeye gerek yok. Maaş müşterisi olan vatandaşlar şubeye gitmeden de mobil bankacılık ve internet şubesinden basit bir şekilde başvuru yapabilirler. 

DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ VEREN BANKALAR

Emekli vatandaşlar veya çalışanlar herkes düşük faizli konut kredisi veren bankaları sorgulamakta. Piyasadaki en düşük konut kredisini veren bankalar ise kamu bankaları. Hem faizlerini kısıtlı bir süre için düşürdüler hem de vade oranlarını arttırdılar.

Halkbank hesaplı evim kredisiyle konut almak isteyen üyelerine aylık yüzde 1,38 faiz oranı ve 120 aya kadar vade imkânı veriyor.

Ziraat Bankası ise %1,39 olan faiz oranını düşürdü. Konut Ürün Paketi adı altın banka faizlerini %1,37 oranına indirdi. Vade oranını da 120 aya olarak güncelledi. 

Vakıfbank ise senelerdır sürdürdüğü Sarı Panjur Konut kredisi kampanyasına sürdürmekte ve faiz oranlarını da kampanyanın güncelledi. Banka aylık yüzde 1,34 faiz oranı, 120 ay vade ve esnek ödeme olanakları sunuyor. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün