Vodafone Bedava internet 2021 Faturalı-Faturasız

Vodafone Bedava internet 2021 Faturalı-Faturasız, arayışı içine giren okurlarımız için Vodafone Bedava internet 2021 Faturalı-Faturasız ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Vodafone Bedava internet 2021 Faturalı-Faturasız sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava internet 2021 Faturalı-Faturasız

Türkiye’nin en fazla bedava armağan internet ve dakika dağıtan operatörlerinden birisi olan Vodafone Haziran ayına bomba indirim armağan kampanyaları ile giriyor.

Bedava dakika ve internet kampanyaları özellikle pandemi zamanında yoğun artış yaşadı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri ardı ardına bedava internet ve dakika kampanyaları açıklamaya sürdürmekte.

Evlerinde kalan vatandaşların vakit geçirmeleri ve sevdikleri ile görüntülü konuşmaları için bedava GB’lar ve dakikalar veren operatörlerden birisi olan Vodafone Haziran ayına bomba gibi kampanyalarla giriyor.

Vodafone Haziran 2021 bedava armağan dakika ve internet kampanyaları nelerdir? Vodafone Haziran 2021 bedava internet nasıl yapılır? Vodafone 2021 Haziran bedava dakikalar nasıl yüklenir?

VODAFONE 2021 HAZİRAN BEDAVA HEDİYE İNTERNET VE DAKİKA KAMPANYALARI!

Vodafone Haziran ayında bedava armağan ve dakika kampanyaları güncellenerek devam edecek. İşte Vodafone bedava armağan inernet ve dakika kampanyaları;

VODAFONE SEVİYORUM TESTİ

Vodafone’un en fazla kazandıran keyifli kampanyalarından Vodafone Seviyorum Testi Haziran’da sürdürmekte. Vodafone Seviyorum Testi ile bedava GB’lar armağan olarak verilmektedir. Vodafone internet sitesine gierek Seviyorum Testi’ni çözerek ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz.

VODAFONE YANIMDA 

Vodafone armağan internet ve dakika kazanmak için en fazla tercih edilen uygumalardan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyerek elde edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında Hediye Çarkı’nı çevirerek her hafta bedava sürpriz armağanleri kazanabilirsiniz.

VODAFONE E-FATURA İLE BEDAVA 

Vodafone bedava internet dağıtarak doğayı korumaya teşvik eden uygulaması e-fatura sürdürmekte. Vodafone e-faturaya geçen abonelerine bedava internet paketi veriyor. Hem doğaya katkı sağlamak hem de bedava internet kazanmak için EFATURA boşluk e-posta aderisiniz yazıp 7000’a kısa mesaj göndermeniz yeterli.

VODAFONE ARKADAŞINI DAVET ET!

Vodafone hem kendi ağını genişletmek bunu yaparken de abonelerine bedava kazandırmak için Arkadaşını Davet Et kampanyasına sürdürmekte. 15 GB bedava internet kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasından “arkadaşını davet et” bölümüne tıklayın. Arkadşınıza bağlantıyı gönderdikten sonra bedava 15 GB’nız hattınıza yüklenecektir.

60 GB BEDAVA!

Vodafone faturasız hat sahiplerinin hattını faturalaya çevirmesi durumunda her ay 5 GB verdiği kampanya sürdürmekte. Abonerler hattını RED tarifelerinden birine taşıyarak her ay 5 GB armağan internet kazanabilir.

OYUN OYNAYARAK KAZAN!

Vodafone oyun oynatarak bedava kazandırıyor. Vodafone İnternet Avcıları Oyununu telefonunuza yükleyin. Çevrenizde yakaladığınız BIT için armağan kazanma şansını yakalayın.

EBA BEDAVA İNTERNET

Vodafone EBA kampanyası ile pandemide uzaktan eğitim gören öğrencilere bedava 6 GB armağan vermeye sürdürmekte. Bu kampanya ile EBA üzerinden ücretsiz olarak derslere katılım sağalayabilirsiniz.

500 MB İNTERNET

Vodafone önceden bu kampanyadan armağan internet kazanmadıysanız hemen telefonunuzdan NET 500MB yazıp 3636’ya kısa mesaj gönderin.

HEPSİBURADA İNDİRİMİ

Vodafone Hepsiburada indirim kodu ile yalnızca faturalı hat sahiplerine özel 10 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kodu armağan ediyor. Bu uygulamadan yararlanmak için KATIL HB yazın ve 2020’ye kısa mesaj atın.

1 GB BEDAVA

Vodafone, Mobil Ödeme’ye geçen abonlerine 1 GB armağan ediyor. MOBİLODEME AC yazıp 7878’e kısa mesaj gönderin ve 1GB kazanın!

HARCA KAZAN

Vodafone bakiyeniz bittikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’e mesaj atın ve bedava SMS, dakika, internet kaznanın.

BEDAVA 10 GB 

Vodafone 4.5G uyumlu hat sahiplerine 1 ay geçerli olan 10 GB bedava armağan internet veriyor. Bunu kazanmak için 4.5G yazın ve 4545’e kısa mesaj gönderin.

BEDAVA 2 GB 

Vodafone 1 hafta geçerli 2 GB internet için Super2GB yazın ve 3636’a mesaj atın.

10 GB BEDAVA

Vodafone, internetten yaptığınız market alışverişleriniz için armağan 10 GB veriyor. Vodafone Yanımda uygulamasına girin Supermarket sekmesine tıklayın. Hem 10 GB kazanın hem de 20 TL indirim kuponu kazanın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün