Bilgi

Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor

Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor, arayışı içine giren okurlarımız için Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterisi Olan Olmayan Başvuru Yapan Herkese Yüksek Meblağlı Kredi İmkanı Sunuyor

Vatandaşlarımızın acil nakit gereksinimlerini ertelemelerine gerek yok! Yapı Kredi büyük meblağlarla bile kredi finansmanı sunacağını açıkladı. Üstelik yalnızca banka üyelerine değil banka müşterisi olmayan vatandaşlar da tek başvuru ile yüksek meblağlar da kredi finansmanı alabilecekler! uygun faiz oranlarıyla verilen kredinin ayrıntılar ise haberimizin detay kısmında.

İster ticari amaç olsun ister borç kapatmak isterse vatandaşlarımız evlilik, seyahat, eğitim gibi ihtiyaçları için birbirinden farklı vade seçenekleriyle Yapı Kredi bankasından kredi alabilirler. Yapı Kredi müşterisi olan vatandaşlarımız anında başvuru yapabiliyorken müşteri olmayan vatandaşlar internet sitesinden veya mobil uygulamadan banka müşterisi olabiliyor. Böylelikle şubeye gerek kalmadan kredi almaları olabilecek. Teknolojinin olanaklarından faydalanan banka vatandaşları görüntülü işlem asistanına bağlayarak vatandaşların kimliklerinin anında onaylanmasını sağlıyor. Sizde gereksiniminiz olduğu her yerde Yapı Kredi ile yüksek meblağlı kredilere anında ulaşabiliyorsunuz.

UYGUN FAİZ ORANLARI VE ESNEK ÖDEME İMKANLARI

Banka müşterisi olan olmayan herkese sunduğu kredisinde uygun faiz oranları veriyor. Aynı zamanda 36 aya kadar vade imkânı sunmakta. Esnek ödeme imkânı aracılığıyla vatandaşlarımız kredilerini

–          Artan/ azalan ödemeli

–          Değişken ödemeli

–          Balon ödemeli

–          Ara ödemeli gibi farklı planlarla geri ödeyebilirler.

Banka tüm bunların bunun yanında vatandaşların gelir durumuna göre ön onay limitli seçenek de sunuyor. Şubeye gitmeden vatandaşlar krediye bi hayli hızlı ve sorunsuz biçimde başvurabiliyor ve finansman desteğiyle rahat ediyorlar.

3 AYA VARAN TAKSİT ERTELEME SEÇENEĞİ

Banka bunun yanı sıra vatandaşlarımıza üç aya varan taksit erteleme fırsatı da sunuyor. Böylelikle vatandaşlarımız kredilerini ödemeye hemen başlamıyor. İsteyen vatandaşlar kredilerini yaz sonunda ödüyorlar.

YÜKSEK MEBLAĞLARA KADAR KREDİ FİNANSMANI

Banka vatandaşlarımıza gelirleri düşük olsa bile yüksek meblağlara kadar kredi finansmanı sunuyor. Kefile gereksizin vatandaşlar evlerini ipotek ettirerek yüksek meblağlı kredilerden yararlanabilir. Yine teminat karşılığında da vatandaşlarımıza finansman desteği sunulmakta.

Aynı zamanda banka kapama koşullu kredi vererek vatandaşların bankaya olan borçlarını tek kredi de birleştirmelerine olanak sağlıyor.

Vatandaşlarımıza kampanveyahilinde en düşük bin Türk lirası kredi alabiliyorlar. Üst limit ise bireysel olarak değişiklik gösteriyor. Vatandaşların kredi notuna, gelirlerine, kredi ödemelerine, hesap bakiyelerine bakılıyor. Teminat gösterme veya ipotek yaptırma durumlarında da üst limit artabiliyor. 

Vatandaşlarımıza bunun yanı sıra bankadan hayat sigortası da yaptırabilirler. Lakin bu durum isteğe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Banka 12 ay vade için üyelerine %2,33 faiz oranı, 24 ay vade için %2,17 faiz oranı ve son kez da 36 ay vade seçeneği için aylık %1,79 faiz oranı sunmakta.

100 bin Türk lirası finansman desteği alan vatandaşların 12 aylık vade alternatiflerinde aylık ödemeleri 9 bin 852 Türk lirası oluyor. 24 ay aylık vade seçeneğinde ise aylık taksitleri 5 bin 655 Türk lirası. En son da 36 ay vade seçeneğinde vatandaşların aylık fiyatları 4 bin 17 Türk lirasına denk gelmekte.

Yapı Kredi’nin kredi kampanyasından yalnızca Türkiye vatandaşları değil ülkemizde yerleşik olan ve düzenli gelire sahip yabancı uyruklu veya mavi kart sahibi bireylerde yararlanabiliyor. Lakin krediden yararlanmak için yabancı uyruklu bireylerin Türkiye sınırları içinde ikametgâh ediyor olması gerekmekte.

Vatandaşlarımız başvurularını 444 0 444 müşteri hizmetlerinden, Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden, mobil uygulamadan ve internet şubesinden yapabilirler. Ayrıca SMS ile başvuru da olabilecek. SMS başvurularında vatandaşların Bireysel yazıp T.C kimlik numaraları ve aylık gelirleri ile 4411’e kısa mesaj göndermeleri yeterli gelmektedir. Örnek SMS metni ise şu biçimde olmalıdır:

Turkcell'den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası

Bireysel 12345678910 3500

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün