Bilgi

Kamu Bankalarında Hesabı Parası Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Hesaplarınıza Para Yatabilir

Kamu Bankalarında Hesabı Parası Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Hesaplarınıza Para Yatabilir, arayışı içine giren okurlarımız için Kamu Bankalarında Hesabı Parası Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Hesaplarınıza Para Yatabilir ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kamu Bankalarında Hesabı Parası Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Hesaplarınıza Para Yatabilir sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kamu Bankalarında Hesabı Parası Olan Vatandaşların Dikkatine! Bunu Yaparsanız Hesaplarınıza Para Yatabilir

Binlerce vatandaşımız üç kamu bankası olan Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank’ta hesaplarını ve birikimlerini tutmakta. Kamu bankalarında hesabı olan vatandaşların ise dikkatine. Risksiz biçimde para kazanmanız olabilecek! Açıklamalar haberimizin detay kısmında.

Ülkemizde yüz binlerce vatandaşımız özel bankalar yerine kamu bankalarını tercih ediyor. Daha güvenilir bulunan kamu bankaları da her zaman vatandaşın yanında olmaya sürdürmekte. Daha geçen yaz aylarında üç kamu bankası da bi hayli düşük faiz oranlarıyla vatandaşlara taşıt ve konut kredisi sunmuşlardı. Bir yıl ve altı ay ödemesiz dönemlerle verilen bu krediler aracılığıyla bir çok vatandaş konut ve araç sahibi olmuştu. Yine salgının başında yüz binlerce vatandaşa da düşük faiz oranlarıyla temel destek kredileri sunuldu. Yine kamu bankaları aracılığıyla TOKİ başvurularına katılmak da olabilecek. Devlet ödemelerini de almak bi hayli kolay. Kamu bankaları yine genelde özel banka kuruluşlarından da daha düşük kredi faizleri sunuyorlar. Çiftçiyi, esnafı ve halkı destekleyen politikaları sebebiyle halkın büyük bir kesimi aracılığıyla tercih edilmekteler. Kamu bankalarında hesabı, parası olan vatandaşlar içinde fırsat burada! Vadeli mevduat faiz oranları haziran ayı için bilgisi verildi. Üç kamu bankası da faiz oranlarını güncelledi. Kamu bankalarında hesabı olan vatandaşlar risksiz biçimde para kazanabilecek!

RİSKSİZ ŞEKİLDE PARA KAZANMAK MÜMKÜN

Başvuru Yapan Herkese Ödeniyor! SGK O Paraları İade Ediyor Sigortalı Çalışanların Dikkatine…

Başvuru Yapan Herkese Ödeniyor! SGK O Paraları İade Ediyor Sigortalı Çalışanların Dikkatine…

Kripto paralar veya borsa da hem kazanmak hem de kaybetmek olabilecek. Ufak değişikliklere göre bile oynaklık gösteren kripto paralar bir çok yatırımcının kaybetmesine yol açtı. BIST 100 endeksi de kripto borsaları da kadar olmasa da yanlış seçimler yapan yatırımcısının gözünün yaşına bakmıyor. Altın, Dolar ve Euro gibi bi hayli hızlı değişen birimleri takip etmekten yorulan vatandaşlar hesaplarını bankaya yatırarak risksiz ve kolay biçimde para kazanabilirler.

Haziran ayı içinse kamu bankaları faiz oranlarını açıkladılar. Kamu bankalarında hesabı olan her vatandaşımızı yakında zamandan ilgilendiren mevduat faiz oranlarıyla aylık kendinize düzenli ve sürekli olarak git gide artan bir gelir yaratmanız olabilecek! Üstelik vade zamanını de siz belirliyorsunuz. İster 7 günlük, ister 32 günlük isteğe göre 45 günlük vade olanaklarıyla paranızı faize yatırmanız olabilecek.

HAZİRAN AYI FAİZ ORANLARI AÇIKLANDI

Gelen son dakika bilgilerine göre Türk lirasının desteklenmesi için verilen stopaj desteği uzatıldı. Yani mevduat getirilerindeki devlet kesintisi yine indirimli biçimde devam edecek. Bu bilgilendirmeden sonra da vatandaşlar Türk lirasına ve mevduat faiz oranlarına daha da ilgi göstermeye başladılar. Özellikle de vatandaşların büyük bir kısmı aracılığıyla kamu bankalarının sunduğu faiz oranları bi hayli merak konusu oldu.

1 Haziran’dan bu yana kamu bankaların da geçerli olan mevduat faiz oranları ise şu biçimde;

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL MEVDUAT FAİZ ORANLARI

 Kamu bankası Ziraat, vadeli hesap için üyelerine faiz oranı sunuyor. Eğer 10 bin Türk lirasını 32 gün vade için bankaya bırakırsanız vade sonunda toplam kazancınız 10 bin 126 Türk lirası olmakta.

HALKBANKASI GÜNCEL MEVDUAT FAİZ ORANLARI

1 hazirandan bu yana Halk bankası üyelerine ,75 faiz oranı sunuyor. Bankaya eğer 10 bin Türk lirasını 32 gün vade için bırakırsanız vade sonunda toplam kazancınız 10 bin 132 Türk lirası oluyor.

VAKIFBANK GÜNCEL MEVDUAT FAİZ ORANLARI

Son kamu bankası olan Vakıfbank ilk defa arı hesap açan vatandaşlara özel olarak mevduat faiz oranı uyguluyor. Özel tanışma faizi oranıyla 10 bin Türk lirasını 32 gün vade ile bankaya bırakan müşteriler vade sonunda 10 bin 150 Türk lirası kazanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün