Diziler

Yasak Elma Final yapıyor! Ender ve Şahika diziyi bıraktı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılıyor

Yasak Elma Final yapıyor! Ender ve Şahika diziyi bıraktı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma Final yapıyor! Ender ve Şahika diziyi bıraktı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma Final yapıyor! Ender ve Şahika diziyi bıraktı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma Final yapıyor! Ender ve Şahika diziyi bıraktı! Yasak Elma apar topar yayından kaldırılıyor

FOX TV çok konuşulacak Yasak Elma kararı! Yayına girdiği her pazartesi reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinden kötü haber! Daha önce yeni sezon onayı aldığı açıklanan Yasak Elma final kararı aldı! Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Yasak Elma dizisi ani kararı sette yaşanan olaylar!

Yasak Elma neden final yapıyor!

FOX TV ekranlarında yayına giren, kadrosunda bulunan Yapımcılığını Medyapım’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu olduğu Yasak Elma dizisi ani kararla final yapıyor! Yasak Elma final kararından başrol oyuncuların ayrılma isteği sonunda yapımcıyı da onayladı!

Şahika ve Ender ölüyor!

Yasak Elma dizisi final kararından şahika kişiliğini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Ender kişiliğini canlandıran Şevval Sam diziyi bırakma isteği. Yapımcı iki yıldız isimle anlaşarak bu pazartesi Şahika ölümüyle ondan sonraki hafta Ender ölümüyle diziyi ani final yaptıracak.

Yasak Elma ne zaman final yapacak?

FOX TV reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma final tarihi belirlendi! Yasak Elma 113. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Çukur dizisi gibi Yasak Elma dizisi de son 6 bölüm ekranlara gelecek.

Maraşlı ve Kağıt Ev gün dünyaya geldi!

FOX TV ekranlarında Yasak Elma ve Show TV ekranlarında Çukur dizisinin bitmesiyle Maraşlı ve Kağıt Ev dizisine gün dünyaya geldi. Uyanış Büyük Selçuklu ekranlarda reyting rekorları kırarken Maraşlı ve Kağıt ev gelecek sezon devam ederse yüksek reyting alır. Sefirin Kızı salı gününe geçmesiydi Yasak Elma dizisi finali sonrası herşey farklı olabilirdi!

Yasak Elma kararından döner mi?

FOX TV ve Medyapım ailesinden aldığımız bilgilere göre Yasak Elma dizisi artık bitecek. Bunda en fazla gelen cezalarda var. Bir çok kesimden RTÜK ceza yağdırılan Yasak Elma ani bir kararla final yapması önünde RTÜK olduğu da bildiriliyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün