Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!

Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!

Şahika, Yıldız, Ender, Zehra, Hasan Ali, Caner, Emir gibi fenomen karakterlerin olduğu ekranların keyifli dizisi Yasak Elma’da sezon öncesi yeni gelişmeler yaşanıyor. Sezon arasında yer alan Yasak Elma’da kavgalı olduğu söylenen Eda Ece ve Nesrin Cavadzade birtlikte tatile çıktı!

Fox Tv’nin Pazartesi akşamlarının popüler dizisi Yasak Elma’da bu sezon bol ayrılıkların meydana geldiği bir sezon oldu. Dizide önce Halit karkaterini canlandıran Talat Bulut, Kerim karkaterini canlandıran Gökhan Alkan ve Kaya kişiliğini canlandıran Barış Kılıç sezon ortasında ayrılmış ve seyirci şaşırmıştı.

Giden oyuncuların yerine Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan diziye dahil edilmiş ve çok beğenilmişti. Lakin dizinin sezon finali öncesi bomba bir ayrılık yaşandı. Ani bir kararka dizinin en fenomen karkteri olan Şahika kişiliğine hayat veren oyuncu Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı!

Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!

Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!

BERABER TATİLE GİTTİ!

Nesrin Cavadzade’nin bu ayrılığının nedeni olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt’un sete gelmesi ve yakın dostu Eda Ece ile sohbete dalması ve çekimlerin aksaması üzerine Cavadzade’nin sinirlendiği ve seti terk ettiği iddia edilmişti. Gelen tepkiler üzerine Eda Ece “Nesrin ile aramızda hiç bir sorun yok. Lütfen gülünç olmayın” yazarak iddaiların kendisi ile alakalı olmadığını açıklamıştı.

“O OYUNCU” İMASI

Neslihan Yeşilyurt’ta kendisine helen tepkiler üzerine bir açıklama yayınlamış ve olayın kendisi ile alakalı olduğu değil, Nesrin Cavadzade’de ‘o oyuncu’ diyerek Cavadzade’yi enteresan bir soğuklukla tasvir ederek “seti kimseye haber vermeden terk etmesi ve ulaşılmaması üzerine yapımcı ile kavga etmiştir” diyerek anlatmıştı.

Yasak Elma kavgasında yeni bir gelişme daha yaşandı! Nesrin Cavadzade kavgalı olduğu söylenen Eda Ece ve diğer Yasak Elma ekibiyle tatile çıktı. Gülenay Kalkan ve Eda Ece ile tatilden fotoğrafları paylaşılan Cavadzade için Şahika ölmedi, Yasak Elma’ya geri mi dönüyor? diye soru akıllara takıldı.

Barış Kılıç’ın diziye geri dönmesi sonrası Nesrin Cavadzade’nin de seyirciyi ters köşe yaptırarak diziye geri dönebileceği konuşulmakta.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker