Yasin Özegemen Kimdir? Nerelidir?

Yasin Özegemen Kimdir? – Yasin Özegemen Evi Nerede? – Yasin Özegemen Nereli?

Yasin Özegemen kimdir?, Yasin Özegemen kaç yaşında?, Yasin Özegemen evi nerede?, Yasin Özegemen nerelidir? Yasin Özegemen ev adresi?, Yasin Özegemen kaç yaşında?, Yasin Özegemen nerede oturuyor?, Yasin Özegemen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Yasin Özegemen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 29.??.1989 senesinde doğan Yasin Özegemen şu an için 32 yaşında ve burcundandır. Yasin Özegemen doğum yeri ise Konya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Yasin Özegemen Kimdir?, evi nerede?

28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Yasin Özegemen, 30 Mayıs 1989 tarihinde Konya’da doğmuştur. Tam adı Ali Yasin Özegemen’dir. İlköğretim ve lise senelerını Konya’nın ileri gelen kolejlerinden Özel İdeal Kolejinde bitirdi. İlköğretim 4. Sınıfta basketbol oynamaya başladı. İlköğretim 5. Sınıftayken ilkokullar arası basketbol şampiyonluğunda Konya şampiyonluğunu basket oynadığı okulu kazanmıştır. Lise 3den sonra basketbol oynamadı. 2008 senesinde Muğla Üniversitesi, Konaklama işletmeciliğini kazandı ve Muğla’ya yerleşti. 2011 senesinde, Muğla’da iken dostlarının ve çevrelerinin yoğun ısrarı üzerine İzmir Rönesans Ajansta modelliğe başladı.

2012 senesinin haziran ayında İstanbul’a yerleşti ve modellik faaliyetlerine devam etmiştir. 2012 senesinden sonra oyunculuk derslerine de yoğunluk vermektedir. Ajans Md Model Management Agency ile çalışmaktadır.

2013 senesinde Doksanlar dizisinin 20.bölümünde matematik öğretmeni olarak oynamıştır.

Yasin Özegemen, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv’de başladı. Asuman Krause‘nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Doksanlar (20.bölüm) (matematik öğretmeni Görkem) (Tv dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün