Biyografi

Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor! Başvurular başladı!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor! Başvurular başladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor! Başvurular başladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor! Başvurular başladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor! Başvurular başladı!

Exxen’de bir transfer daha. Acun Ilıcalı youtuberle başladığı ve beklediği bulamadığı hatasından bi hayli hızlı döndüğü Exxen muhteşem ataklarını sürdürüyor. O Ses Rap programını da yapan Exxen efsane dizileri de geri getiriyor. Şu aralar Leyla ile Mecnun geri getirildiği Exxen’e Yetenek Sizsiniz Türkiye geliyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de!

7 sezon reyting rekorları kıran ve son 2 senedir TV8 yer bulamayan Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen’de geri dönüyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümleri Exxen’de başlıyor.

Enes Batur Çok Güzel Hareketler 2 konuk oluyor!

Enes Batur Çok Güzel Hareketler 2 konuk oluyor!

Yetenek Sizsiniz Türkiye Exxen jürileri kim?

Acun Ilıcalı, Eser Yenenler ve Murat Boz’dan birinin bulunacağı jüri koltuğuna yeniden Özgü Namal’ı oturtmak istiyor. Özgü Namal’dan gelecek cevaba göre anlaşılmazsa Hülya Avşar jüri koltuğunda oturacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Alp Kırşan’da bulunacak ve kesinleşen jüri Acun Ilıcalı kendi programında bulunacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün