Bilgi

Yüzden Kilo Alma Egzersizleri-Yüz Zayıflaması Neden Olur

Yüzden Kilo Alma Egzersizleri-Yüz Zayıflaması Neden Olur, faydalı bilgiler bölümümüzde Yüzden Kilo Alma Egzersizleri-Yüz Zayıflaması Neden Olur başlığı altında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Yüzden Kilo Alma Egzersizleri-Yüz Zayıflaması Neden Olur ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Yüzden Kilo Alma Egzersizleri-Yüz Zayıflaması Neden Olur

Yüzden kilo alma egzersizleri, yüz zayıflaması neden olmaktadır, yüz nasıl kilo alır, yüzden kilo alma vb.. kadın makaleleri için bilgisayfam.net

Yüz Zayıflaması Neden Olur

Sağlık ve dış görünüş yönünden ideal vücut ölçülerine sahip olmak mühimdir. Yüz hatlarındaki zayıflık arada bir dış görünüşün kötü gözükmesine neden olabilmektedir.

Yüz zayıflaması neden olmaktadır Bunun için çeşitli yöntemler bulunmaktadır Dış görünüş bir çok insan için mühim bir kriterdir. Yüz hatları, yüz güzelliğini ön plana çıkarır. Fazla kilolar bireylerin hem sağlık yönünden hem de dış görünüşü yönünden nasıl sorun oluşturuyor ise yüz hatlarındaki zayıflık da sorun oluşturabilmektedir.

Yüz Nasıl Kilo Alır

Önereceğimiz yöntemler düzenli bir biçimde uygulanırsa tesirini gösterecektir. Bu yöntemler ile yanakların daha dolgun hale gelmesi sağlanarak yüz hatlarındaki aşırı zayıflık da ortadan kaybolur. Yanaklarım çok zayıf diyorsanız aşağıda gösterilen metotları deneyebilirsiniz. İşte yüz nasıl kilo alır yanıtları;

  • Bal Yöntemi

Düzenli olarak yüz bölgenize sürülen bal zamanla hem cildinizi yumuşatır hem de yanaklarınızın dolgunlaşmasını sağlar.  Daha etkili bir sonuç elde etmek isteğe göre her gün 1 tatlı kaşığı bal ile 1 tatlı kaşığı papayayı karıştırın ve elde ettiğiniz karışımı yüzünüze uygulayın.

  • Zeytinyağı Yöntemi

Zeytinyağı ile kesin sonuç almanız hemen hemen kaçınılmazdır. Zeytinyağı ile yüzünüze düzenli olarak yapacağınız masajlar yüzünüzün dolgunlaşmasını sağlar. Üstelik zeytinyağı yüzünüze canlılık da kazandıracaktır.

  • Balon Şişirme Yöntemi

Yüzün dolgunlaşmasını sağlayan yöntemlerden olan balon şişirme hareketi düzenli olarak yapıldığı taktirde yüzün dolgunlaşmasını sağlar. Yanağı şişirdiğiniz an yanak kaslarınız gelişir ve dolgunluk sağlanır. Her gün 5 6 defa tekrar edilmesi önerilmektedir.

  • Shea Yağı

Shea yağı yüksek miktarda yağ içermektedir. Günde 10 dakika shea yağını yanaklarınıza dairesel hareketler ile uygulamak yüzün dolgunlaşmasına yol gösterecektır.

  • Gliserin ve Gül Suyu Karışımı

Dolgun yanaklar için gliserin ve gül suyunu eşit bir biçimde karıştırarak uyumadan önce yüzünüze uygulayın. Sabah uyanınca yüzünüzü ılık su ile birlikte yıkayın. Her gün bu karışımı uygulamak yüzünüzün dolgunlaşmasını sağlayacaktır.

Yüzden Kilo Alma Egzersizleri

Yüzden kilo alma egzersizleri ile kısa bir sürede yüz kaslarını sıkılaştırabilir ve daha dolgun yanaklara sahip olabilirsiniz. Sekiz hafta boyunca günde 30 dakikalık yüz egzersizi  yaparak yüzden kilo almak kolay bir şekilde.

Yüzden kilo alma egzersizleri şöyle yapılır;

  • Dudaklarınızı büzerken ve gülümserken yanak kaslarınızı kaldırın . Parmaklarınızla yanaklarınızı yukarı kaldırın ve 20 saniye boyunca havada tutun
  • Ağzınızı kapatın ve içine hava doldurun. Havayı yavaşça dışarı üflemeden önce parmağınızla 45 saniye basılı tutun.
  • Ağzınızı “O” şeklinde açın ve gülümseyin. Sonra parmaklarınızı yanağın üstüne koyun ve yanaklarınızı 30 saniye boyunca kaldırın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün