Biyografi

Zafer Mete Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Zafer Mete kimdir?, Zafer Mete kaç yaşında?, Zafer Mete evi nerede?, Zafer Mete nerelidir? Zafer Mete ev adresi?, Zafer Mete kaç yaşında?, Zafer Mete nerede oturuyor?, Zafer Mete nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Zafer Mete hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Ocak.1992 senesinde doğan Zafer Mete şu an için 29 yaşında ve Oğlak burcundandır. Zafer Mete doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Zafer Mete Kimdir? – Zafer Mete Evi Nerede? – Zafer Mete Nerede Oturuyor?

Zafer Mete Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yonca ve Yeliz adlarında iki kız kardeşi mevcuttur. Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu.

2014 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı. Galatasaray taraftarı olan Zafer Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Zafer Mete da gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında yaşanan sakatlık sebebiyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

15 Nisan 2016 tarihinde yapılan Survivor 2016’nın konsey gecesinde Zafer Mete’nin Semih Öztürk ile kavgasından dolayı Zafer Mete’nin diskalifiye olduğunu bilgisi verildi.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sezon ilk bölümü TV8‘de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde ekipler içerisinde oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün