Bilgi

Zeliş, Giray’ı vurdu! Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu?

Zeliş, Giray’ı vurdu! Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Zeliş, Giray’ı vurdu! Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Zeliş, Giray’ı vurdu! Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Zeliş, Giray’ı vurdu! Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu? Yüsra Geyik devam edecek mi? merak konusu oldu. Başrollerini Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Merve Oflaz ve Yüsra Geyik’in paylaşımı yaptığı Arka Sokaklar, dün akşam 585. bölümüyle ekranlara geldi. İki haftadır Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha’nın başına gelenlerle savaşan ekip, Giray’ı hastanede yakaladı. Lakin öncedensinde olayın meydana geldiği yerden bulduğu silahı alan Zeliş, babasından önce Giray’ı vurdu. Bunun ardından seyredenler Zeliha’ya ne olacak? yüsrü Geyik Arka Sokaklar’dan çıkıyor mu? merak etti.

Arka Sokaklar dizisinde geçtiğimiz hafta Hüsnü Çoban kendisine ateş açan Nevbahar’ı vurdu. Giray da annesinin intikamını almak için Zeliş’in peşine düştü. Zeliş’i kaçırıp ona işkence eden Giray, bununla da yetinmedi ve ona tecavüzde etti. Bu yaşananlar herkesi kahrederken, dün yayına giren yeni bölümde Zeliha’nın yaşadığı psikolojik travmayı gördük.

Annesi Suat’ın mezarında bileklerini kesen Zeliha, hastaneye zor yetiştirildi. Tedavi olduğu sırada onun peşini bırakmayan Giray, kılık değiştirdi ve odasına girdi. İşte bu arada hüsnü çoban ve dostları da Giray’ı yakalamak için oradaydı. Lakin Hüsnü’ye silah çeken Giray, tam ateş edecekken; Zeliş onu vurdu. Peki Zeliha tutuklanacak mı? Diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar Zeliha diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinde 15 senedir var olan Zeliha kişiliğine ne olacak halen bilmiyoruz. Lakin Zeliha’nın Giray’ı vurduğunu da düşünürsek, Zeliş hapse girecektir. Bu zamanda çok da ortalarda görünmeyen Zeliha’yı kurtarmak için ekip elinden geleni yapacaktır. Tabii kendisini toparlamak isteyen Zeliha, başka bir yere de gidebilir.

Çünkü dizide Zeliş’e hayat veren Yüsra Geyik, geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda Arka Sokaklar dizisinin yaşamını tam anlamıyla değiştirdiğini ve ondaki yerinin çok ayrı belirtmişti.

Arka Sokaklar dizisinde üzen ayrılık!

Zeliha Çoban kimdir?

Dizide Hüsnü Çoban’ın kızı olarak ekranlara gelen Zeliha, gazetecidir. Bir kanalda muhabirlik yapan Zeliş, annesi Suat’ın ölümünden sonra ailesine daha da bağlanmıştır. Babasına da bir hayli düşkündür. Mesleğinde de bir çok başarıya imza atan Zeliha, Giray aracılığıyla işkenceye maruz kalmıştır. Annesinin ölümünün ardından ekipten intikam almak isteyen Giray, Zeliş’i uzağa düşürmüş ve ona tecavüz etmiştir. Bu durumla baş edemeyen Zeliha ise önce intihar etmeye çalıştı. Lakin başarılı olamayınca da karşısına bir daha çıkan Giray’ı vurdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün