Diziler

2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!

2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!, arayışı içine giren okurlarımız için 2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!

2 Diziden daha final kararı. Yayına girdiği günler bir türlü istediğimizi veremeyen Star TV ve FOX TV bi hayli beğeni alan dizileri final kararı aldı. Star TV ve FOX TV Ani final kararıyla çok konuşuldu. Hem Star TV hem FOX TV resmen dizi kalmadı.

Sefirin Kızı, Baraj, Mucize Doktor, Savaşçı, Maraşlı gibi bitmesinin imkansız olduğu düşünülen diziler ard arda final kararı almıştı. Tarihin en yüksek reytingleri alan dizileri bu sezon final yapıyor. Reyting sebebiyle biten diziler gibi konusu biten Çukur ve Baraj gibi diziler yüksek izlenmelerine rağmen final yapmıştı. Televizyonda resmen dizi kalmasa da iki diziden daha final kararı geldi.

Kefaret final yapıyor!

Dün savaşçı dizinini final kararı alması ardından Kefaret dizisi final kararı aldı. Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu, konusunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı, Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaşımı yaptığı Kefaret dizisi final kararı aldı.

FOX TV isyan ettirdi!

Baraj ve Mucize Doktor gibi dizilerin bitmesi ardından Savaçşı dizinin final kararı alması sonrası FOX TV seyirci isyan etti. Savaşçı dizinin bitmesinde etkili olan Kefaret’te pazar gününe mutlu bitiremedi. Kefaret final kararı Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat bildirildi. 

Dün Maraşlı Alina Boz aldığı haber gibi bugün Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat alınan haberle çok üzüldüğünü açıkladı!

Akrep final yapıyor!

Star TV bi hayli beğeni alan dizisi Akrep final kararı aldı. Akrep dizisi haftaya ekranlara gelecek bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Zor günde ekranlara gelen Akrep dizisi reytinglere yenildi fakat Star TV Çok arkasında durdu. Bu nedenle Akrep güzel bir finalle hikaye tatlıya bağlanacak ve bi hayli beğeni alan dizi final yapacak.

Kağıt Ev ve Menajerimi Ara bitebilir!

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Funda Eryiğit Ayrılığı Açıklandı! Yerine ise Bomba İsim Geliyor!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstüne aldığı, başrollerini Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaşımı yaptığı Menajerimi Ara yaz aylarında devam etme kararı almıştı. Lakin Menajerimi Ara düşük reytingler sebebiyle Ağustos ayında final yapacağı konuşulmakta.

Kağıt Ev Haziran sonu bitebilir!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, başrollerini; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş olduğu Kağıt Ev dizisinden üzen haberler geliyor. Kağıt Ev final yaparak ekran macerasını tamamlayabilir diziler içinde yerini aldı.

Kağıt Ev, Menajerimi Ara ve Akrep dizilerin bitmesiyle Star TV Eylül sezonunda hiç bir dizisi devam edemiyor.

Masumiyet, Savaşçı, Mucize Doktor, Baraj, Sen Çal Kapımı ve Kefaret finaliyle FOX TV çok dizi kalmadı ve yeni yapımlara gün dünyaya geldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün