Bilgi

2 Haziran internet kafeler açık mı? PlayStation ve internet kafeler kapalı mı?

2 Haziran internet kafeler açık mı? PlayStation ve internet kafeler kapalı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için 2 Haziran internet kafeler açık mı? PlayStation ve internet kafeler kapalı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 2 Haziran internet kafeler açık mı? PlayStation ve internet kafeler kapalı mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

2 Haziran internet kafeler açık mı? PlayStation ve internet kafeler kapalı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 31 Mayıs günü yapılan bakanlar kurulu toplantısı ardından 1 Haziran tarihinden bu yana bir ay boyunca geçerli olacak kademeli normal hayata dönme takvimi açıklanmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklama ardından gençler ve işletmeciler internet kafeler açık mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Özellikle yasaklar sırasında internet kafede zaman geçirmek PlayStation oynamak isteyen gençler PlayStation ve internet kafeler açık mı, kapalı mı sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki 2 Haziran internet kafeler açık mı?

2-haziran-internet-kafeler-acik-mi-playstation-ve-internet-kafeler-kapali-mi

İnternet kafeler açık mı, kapalı mı?

1 Haziran tarihinden bu yana başlayan kademeli normal hayata dönme planına ilişkin genelge İçişleri Bakanlığı aracılığıyla 81 il valiliğine gönderildi. Genelgeye göre kahvehane, sinema salonları, kıraathane, dernek bölgeseli, kafe, çay bahçesi, internet kafe, elektronik oyun yerleri, bilardo salonları, spor salonları, halı sahalar, açık yüzme havuzları, lunaparklar ve tematik parklar 1 Haziran tarihinden bu yana açıldı.

Yarın Maske Zorunluluğu Kalkıyor! 1 Haziran Normalleşme Kararları Açıklandı!

Yarın Maske Zorunluluğu Kalkıyor! 1 Haziran Normalleşme Kararları Açıklandı!

2-haziran-internet-kafeler-acik-mi-3

PlayStation kafeler açık mı?

İçişleri Bakanlığı aracılığıyla 81 il Valiliğine gönderilen genelgede açılan işyerleri içinde PlayStation kafeler de yer alıyor. Yani artık 1 Haziran tarihinden bu yana gençler internet kafe ve PlayStation kafeleri giderek vakit geçirebilecek. Lakin internet kafeler için içeri müşteri alma sayısı yer alıyor. Kapasitenin üzerinde müşteri alan işyerlerine idari para cezası uygulanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün