Bilgi

6 Haziran LGS sınavında kalem silgi verilecek mi? Cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı?

6 Haziran LGS sınavında kalem silgi verilecek mi? Cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı?, arayışı içine giren okurlarımız için 6 Haziran LGS sınavında kalem silgi verilecek mi? Cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız 6 Haziran LGS sınavında kalem silgi verilecek mi? Cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

6 Haziran LGS sınavında kalem silgi verilecek mi? Cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı?

Binlerce öğrencinin katılacağı liselere geçiş sınavı olarak anılan LGS için artık sayılı saatler kaldı. Öğrenciler ise sınav öncesinde kırtasiye gereksinimlerini gidermek için cumartesi pazar hafta sonu kırtasiyeler açık mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. LGS sınavında kalem silgi veriliyor mu sorusu da Bugün gündemde. İşte öğrencilerin LGS Sınavı ile alakalı merak ettiği soruların yanıtları…

2021 LGS sınavında kalem silgi veriliyor mu? liselere geçiş sınavı olarak anılan 2021 LGS sınavına sayılı saatler kala öğrencilerin aramaları yoğunlaştı. 6 Haziran Pazar günü yapılacak olan sınav öncesinde Kırtasiye eksiklerini tamamlamak isteyen öğrenciler bunun yanı sıra cumartesi pazar kırtasiyeler açık mı çalışıyor mu gibi suallerin cevabını da öğrenmeye çalışıyor. Peki 2021 LGS sınavında kalem silgi verilecek mi?

6-haziran-lgs-sinavinda-kalem-silgi-verilecek-mi-cumartesi-pazar-hafta-sonu-kirtasiyeler-acik-mi-3

6 HAZİRAN’DA NE SINAVI VAR?

6 Haziran’da ne sınavı var, 6 Haziran Pazar yasaklar mı? 6 Haziran Pazar günü 2021 Liselere geçiş sınavı yapılacak. Türkiye genelinde uygulanacak olan sınav sabah ve öğle saatlerinden sonra olmak üzere iki oturum olarak yaşanacak. koronavirüs önlemleri kapsamı içinde 6 Haziran Pazar günü sokağa çıkma yasağı yer alıyor. Sınava girecek olan öğrenciler, refakatçileri ve sınav personelleri yasaktan muaf olacak.

Veysi Ateş kimdir? Veysi Ateş ne mezunu? Veysi Ateş kaç yaşında? Veysi Ateş Sedat Peker ifşası!

Veysi Ateş kimdir? Veysi Ateş ne mezunu? Veysi Ateş kaç yaşında? Veysi Ateş Sedat Peker ifşası!

6-haziran-lgs-sinavinda-kalem-silgi-verilecek-mi

HAFTA SONU CUMARTESİ PAZAR KIRTASİYELER AÇIK MI?

LGS sınavının başlamasına kısa bir süre kala öğrenciler hafta sonu cumartesi pazar kırtasiyeler açık mı sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Cumartesi günü kırtasiyeler çalışıyor ve öğrenciler kırtasiyelerden eksiklerini tamamlayabilir. 6 Haziran Pazar günü sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen LGS sınavının 1. ve 2. oturumlarının yapılacağı saat dilimi aralığında kırtasiyeler hizmet vermeye devam edecek. Sokağa çıkma yasağından kırtasiye esnafının da muaf bulunacağı bilgisine ulaşıldı. Ayrıca sınava girecek olan öğrencilerin acil iş ve işlemlerini halledebilmek maksadıyla 5 Haziran 2021 cumartesi günü 10.00 – 16.00 saatleri içinde 6 Haziran 2021 pazar günü ise 07.00 – 10.00 saatleri içinde nüfus müdürlükleri de hizmet verecek.

LGS SINAVINDA KALEM SİLGİ VERİLİYOR MU?

LGS sınavına girecek olan öğrencilere sınav binasında Kalem ve silgi verilmeyecek. Öğrencilerin yanlarında mutlaka nüfus cüzdanı, 2 kalem, kalemtraş ve test kağıdını zedelemeyecek olan yumuşak bir silgi olması gerekiyor. Öğrenciler sınava girerken yanlarında etiketi çıkarılmış şeffaf pet şişede su bulundurabilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün