Akın Akınözü’nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Akın Akınözü’nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Akın Akınözü’nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akın Akınözü’nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akın Akınözü’nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı!

ATV’nin final yapan dizisi Hercai’nin son bölüm çekimlerinde sette yaşanan kavgalar damga vurdu. Önce dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü ardından da Emrullah Omay dizi setini silahla basmıştı. Olaylarla alakalı görüntüler yayılmaya başlandı.

Hercai Akın Akınözü-Miran

Ebru Şahin, Akın Akınözü, Duygu Yetiş, Serhat Tutumluer gibi isimlerin olduğu ilk sezonu ile reyting rekorları kıran Hercai dizisi reytingler düşünce bu sezon final kararı almıştı. Lakin dizinin final bölümünde art arda kavga haberleri gelmişti.

İlk olarak dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün sete geç gelince ikazlması üzerine Akınözü önce karavanı dağıttı ardından da yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğü iddiaları ortaya atılmıştı. Hemen ardından ise dizinin yardımcı oyuncularından Emrullah Omay sete dostlarını davet etmiş ve oyuncularla fotoğraf çektirmelerini istemişti. Lakin buna izin verilmemesi üzerine Omay gece seti silahla basmıştı.

AKIN AKINÖZÜ’NÜN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Mardin’de çekimleri yapılan dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün yardımcı yönetmene bağırdığı görüntüler yaşandı. Görüntülerde Akın Akınözü’nün bir hayli sinirli olduğu ve “Bağırırım ulan, artistlik yapma” diye bağırdığı görüldü.

Sosyal medya aracında Akınözü’ünün hayranları ise fotoğrafların yalnızca başını paylaşılarak karalama kampanayası yapıldığı, olayın öncesinin biilinmediğini iddia ederek Akın Akınözü’ne sahip çıktı.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker