Diziler

Akrep Dizisinden Kötü Haber! Akrep Final Yapıyor!

Akrep Dizisinden Kötü Haber! Akrep Final Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Akrep Dizisinden Kötü Haber! Akrep Final Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Akrep Dizisinden Kötü Haber! Akrep Final Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Akrep Dizisinden Kötü Haber! Akrep Final Yapıyor!

İrfan Şahin’in yapımcılığını üstüne aldığı, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve konusunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi 22 Nisan Perşembe günü 19. bölümü ile seyirci ile buluştu. Yayınlanan son bölümün reytingleri ise şok etti. Zaten hiç bir zaman yüksek reyting alamayan dizi son bölüm ile tamamen çakıldı. Dizi Total’de 39.olurken, AB’de 64. ve ABC1’de ise 41. sırada yer alabildi.

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Yusuf Çim, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi tecrübeli oyuncuların olduğu dizi  ilk etapta kemik bir seyirci oluşturmayı başlamıştı. Lakin gün değiştirip cumadan perşembeye alındıktan sonra reytingleri düşüş yaşandı. Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs’ın başlamasından sonra ise reyting listesinde dibi gördü.

Akrep Final Yapıyor!

Star TV’nin büyük umutlarla başlattığı Akrep dizisi kuvvetli kadrosuna ve farklı konusuna rağmen reyting listesinde hüsrana uğradı. Bekleneni karşılayamayan Akrep dizisi final yapma kararı aldı. Yapımın toplam 26. bölümlük anlaşması olduğu bilinmekte. Bu nedenle dizi bu zamana kadar devam edebildi. Çünkü düşük reytingli dizilere hiç şans verilmeyerek 10 bölüm bile göremeden final yaptırılıyor.

Akrep ne zaman final yapacak?

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final tarihini açıklamaya başladı. Akrep dizisi ilk etapta 26. bölümlük anlaşmaya vardığı için sürdürmekte.  Şu ana kadar toplam 19 bölüm yayına giren dizi 26. bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmesi amaçlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün