Diziler

Camdaki Kız Nalan ile Sedat ayrılacak mı? Cana ne yapacak

Camdaki Kız Nalan ile Sedat ayrılacak mı? Cana ne yapacak, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Nalan ile Sedat ayrılacak mı? Cana ne yapacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Nalan ile Sedat ayrılacak mı? Cana ne yapacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Nalan ile Sedat ayrılacak mı? Cana ne yapacak

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşımı yaptığı Camdaki Kız, Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı hikayesinden uyarlandı. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizi gerek karakterlerinin performansı gerek konusuyla hem rakiplerini solladı hem de seyredenlerin beğenisini kazandı. Bu durum reytinglere de yansıyınca Camdaki Kız dizisindeki her detay seyircilerin kafasında soru işaretleri yaratmaya başladı. Bunlardan bir diğeride Sedat ve Nalan’ın evlenip evlenmeyeceği konusu oldu. Çünkü Nalan ile nişanlanarak babasının gözüne giren ve üzerindeki baskıdan kurtulan Sedat, tam her şeyi yoluna koymuşken Cana ile magazincilere yakayı ele verdi. Bunu öğrenen Rafet Bey küplere binerken; fotoğrafları onun çektirdiğini düşünen Cana da Selen’in tehdit etti. Lakin Camdaki Kız 4. bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla Muzo’nun da dile getirdiği gibi Selen’in verdiği paralar işe yaramadı ve fotoğraflar basıldı. Tanıtımı seyredenler de Nalan ve Sedat ayrılacak mı? Cana şimdi ne yapacak? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte detaylar…

Camdaki Kız dizisinde oğlu Sedat’ın kendisinden yaşça büyük sevgilisi Cana’dan kurtulması için bir an önce evlenmesini isteyen Rafet, köyden bir kız için ailesine baskı yapmıştı. Lakin bunu istemeyen Selen, otelin tuvaletinde gördüğü kızın, babası için harika bir gelin adayı olduğunu düşündü. Bunun yanında Nalan hususunda hemfikir olan Koroğlu Ailesi, bu işi oldurmak için adım attı. Nalan’ın babası Adil Bey’i tanıyan Rafet Koroğlu onu aradı ve böyle bir izdivaç için adım atmak istediklerini dile getirdi. Lakin Nalan’ın türlü işkenceler gördüğü annesi Feride Hanım, bu evliliğin olmaması için çeşitli bahaneler bulmaya başladı.

Camdaki Kız Sedat ve Nalan evlenebilecek mi?

Lakin tüm çabaların sonunda Sedat ve Nalan nişanlandı. Lakin Camdaki Kız dizisinin üçüncü bölümünde Cana ile görüşen Sedat, magazincilere yakayı ele verdi. Çekilen fotoğraflarının basına sızdırılması ise hem Nalan ile olan evlilik süreci hem de Koroğlu Ailesi’nin imajı için hiç de iyi olmadı. Bu yaşananların ardından seyirciler Nalan ve Sedat evlenecek mi? diye aramaya başladı.

Buna hemen yanıt verelim. Fotoğraf krizi tahminlerimize göre Muzo’nun zekası aracılığıyla çözülecek. Nitekim Nalan’ın yaşayacaklarını görmemiz için Sedat’la evlenmesi gerekiyor. Kitapta da ikisi evleniyor. Bu nedenle Nalan ve Sedat her ne olursa olsun evlenecek. Çünkü dizi fakat böyle ilerleyebilir. Lakin bu durumda Cana ile Sedat’ın ilişkisi ne olacak? Cana neler yapacak? bi hayli merak konusu oldu. Gelelim dizideki Cana detayına…

Camdaki Kız dizisi Sedat’ın büyük aşkı Cana ne yapacak?

Camdaki Kız dizisinde Cana, Koroğlu Ailesi’nin iş ortaklarından birinin kızıdır. Evli ve iki çocuk sahibi olan Cana, bi hayli tutkulu bir kadındır. Sedat ile uzun senelerdır birlikte olan Cana, eşi ve çocuklarına rağmen bu ilişkiye devam etmeketedir. Korkusuz, bencil ve cesur bir kadındır da… Bunun yanı sıra sevgilisi Sedat2ın evlenmesi Cana’yı nasıl etkileyecek diye merak ederseniz de şöyle yanıtlayalım…

Cana zaten Sedat’ın evlenmesini kendi istemiş hatta onu Nalan ile evlenmesi hususunda yüreklendirmiştir. Çünkü Cana, Sedat evlendikten sonra Rafet’in baskısının ortadan kalkacağını ve daha rahat hareket edebileceklerini düşünmektedir. Tabi bu fotoğraf krizi konusu Cana ve ailesini nasıl etkileyecek bilemiyoruz ama geçtiğimiz hafta Cana, Selen’i bu hususta tehdit etmişti. Bu nedenle Koroğlu Ailesi’ni rahatsız etmeye başlayabilir. Tabi bu durum Sedat’ın nişanlısı olan Nalan’ı da etkileyecektir.

Camdaki Kız dizisiyle alakalı araştırılanlerden bir diğeride Nalan’ın gördüğü rüyalardan neden kendisini sorumlu hissediyor? sorusu oldu. Diğer detay ise Sedat neden ellerini yoluyor? Hastalığının adı ne oldu.

Camdaki Kız Nalan neden her şeyi kabul ediyor?

Camdaki Kız dizisinde Nalan, annesi Feride’den özellikle ergenlik çağından beri psikolojik şiddet görmüş bir çocuk. Annesinin sevgi göstermediği bir o kadar da gerek bekaret korsesi gerek kelimeleriyle yaraladığı bir birey olarak yetişmiş. Annesinin önceden kendisine yaptıklarından korkan Nalan, bundan dolayı o bir hamle yapmadan kendisini cezalandırıyor. Annesinin yaptıklarına boyun eğmeye, ses çıkarmamaya sürdürmekte. Gelelim Sedat’ın hastalığı konusuna…

Camdaki Kız Sedat’ın ellerine neden kaşınıyor? Hastalığının adı ne

Camdaki Kız dizisinin ana kişiliği Sedat, babası Rafet Bey’in baskılarına dayanamadığı her an ellerini kaşıyor. Hatta kanatacak derecede yoluyor. Küçüklüğünden beri babasından hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gören Sedat, bunlarla baş edememiş ve özgüven kazanamamıştır. Bu nedenle karşısına çıkan Cana gibi kuvvetli otoritelere hayır diyemiyor. Stresle baş edemediğinde ise kendine zarar veriyor. Bu da ellerini yolma durumu olarak görünüyor. Sedat’ın yaşadığı bu psikolojik rahatsızlığın adı ise Dermatilomani. Yani cildin aşırı yolunması hatta kazınması olarak kendini gösteren psikolojik bir durum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün